Fotbal

Foto Suporterii lui "U" Cluj nu s-au mobilizat să umple tribunele la primul meci din 2016, dar au afişat câteva mesaje superbe

Mesaje superbe în peluza lui "U" Cluj
Fotografii: stiridesport.ro

Fanii lui "U" Cluj nu s-au mobilizat să umple tribunele la meciul cu CS Mioveni, primul oficial din 2016 în Liga a II-a, dar cei care au fost în peluză au cântat non-stop pentru echipă şi au afişat câteva bannere superbe. Suporterii pregătesc un miting de amploare, pe 10 martie, de la ora 17:00, unde speră să se adune peste 5000 de oameni. 

În tribune la partida cu CS Mioveni au fost în jur de 2.000 de spectatori. 

Primul mesaj:

Bunici şi taţi ce sunteţi în tribună, noi, ai voştri copii şi nepoţi vă mulţumim /

Că ne-aţi adus prima oară la stadion de mână şi ne-aţi învăţat în alb şi negru pe "U" să iubim

Mesajul 2:

Priveşte-n jur! Toţi cântă pentru "U" şi-n piept potcoavă poartă /

Dacă brusc ar dispărea şi n-ai făcut nimic, te-ai putea ierta vreodată?

 

Mesajul 3:

Blazonul iluştrilor noştri sportivi

Nu poate fi pierdut definitiv.

Etichete

fani U Cluj
Comentarii
  • 2016-3-12, 22:22
  • Scris de : lorette
Desființarea lui U Cluj a fost de mult plănuită https://forumwebtop.wordpress.com/2016/03/12/boc-paszkany-u-cluj/
  • 2016-2-29, 15:56
  • Scris de : paul pop
Gol, este exagerat 2000, maxim 1000, radea Naum de clujeni in general, ca nu au gazon si nu umplu stadionul..........miticii nu vor nationala la Cluj. Ordinarii dracu.
  • 2016-2-29, 09:41
  • Scris de : MUIE uuuuu
Suporterii lui "U" Cluj nu s-au mobilizat să umple tribunele! DAR CAND SAU MOBILIZAT SOBOLANI?? NISTE PUTUROI DE BITANGI CARE AVENIT IN CLUJ SI SE DAU CU BORDURA IN PIEP CA FIND VAGABONZI DE LA U.
  • 2016-2-27, 15:58
  • Scris de : cipriotu
CFR - csu 2-0 , Legenda merge mai departe . HAI CFR !
  • 2016-2-28, 19:01
  • Scris de : csu-cfr 0-1 FRAIERE
Legenda o sa mearga mai departe cand veti fi iar in liga a 3-a,nu stii nici macar rezultatul suporter de carton,Muie kvsc !
  • 2016-2-27, 23:58
  • Scris de : :))))
A fost 1-0 da de unde sa stii tu prostane,nu te-ai uitat nici macar la meci,dar trebuie sa recunosc ca aia cu legenda a fost tare :)))) care legenda maaaaaa, ati ajuns voi legende?:))))
  • 2016-2-28, 09:34
  • Scris de : cipriotu
Se pare ca am fost prea subtil pt tine , scuza-ma , pt o secunda am uitat cui mA adresez 😉.HAI CFR !
  • 2016-2-28, 14:01
  • Scris de : :)))
Se pare ca esti un papagal,de fapt nu se pare,chiar esti,cfr-csu 2-0 explica-mi unde-i subtilitatea.Hai sa-ti mai spun ceva subtilule,ca sa nu mai uiti,te adresezi unuia care a fost legitimat la Cfr pe vremea cand tu nu stiai ca este stadion in Gruia,hai pa.
  • 2016-2-27, 15:16
  • Scris de : cipriotu
Maxim atatia vor fi si la miting , si sunt optimist acum !
  • 2016-2-27, 15:58
  • Scris de : Ufo
Bai franare, tu vezi-ti de clona ta de echipa; ca la Craiova n-ati reusit sa deplasati nici macar un luo singuratic; suporteri de tastatura ce sunteti.Nascut cocina cu vocea in boxa!
  • 2016-2-28, 03:18
  • Scris de : Uist fals
Ma tigan maidanez ce esti! Da stadionu ala de unde tot te lauzi, nu este a vostri ci a clujului. Cocina de stadion e aia de la clujeana acolo sa mergeti sa jucati flegma ce sunteti ma pis pe nuliversitatea ungur"u"
  • 2016-2-27, 19:18
  • Scris de : Sory
Desfiintare usoara in 4 va suspenda si in 10 va desfiinteaza.
  • 2016-2-27, 13:46
  • Scris de : Nicu
N are nume , nici renume,m..e m..e cfr.....
  • 2016-2-27, 12:00
  • Scris de : Luda
De ce U nu e depunctata si nu a fost depunctata niciodata? CFR a fost depunctata pana acum cu 34 de puncte. E clar ca U e protejata de mafie si va disparea doar cand mafia si coruptia va disparea.
  • 2016-2-27, 12:03
  • Scris de : misu
Lasa-i in amarul lor !!!
  • 2016-2-27, 13:10
  • Scris de : lili
dar cum mafia din tara si mai ales din bucuresti nu o sa dispara u cluj are viata lunga . iar cu cfr e alta poveste . de si a facut performanta este de tratat cu indiferenta de bucuresti si de autoritatile clujene . sper ca daca ajunge tise la consiliul cluj sa nu le stearga daturiile la u sau poate ca termina cladirea lui de 12 etaje si din pofitul de dupa vanzare le achita datoria echipei .