Fotbal

  • ASA Târgu Mureș
  • CS U Craiova
  • STEAUA Bucureşti
  • PANDURII Tg Jiu
  • PETROLUL Ploieşti
  • ASTRA Giurgiu
  • DINAMO Bucureşti
  • FC BRAŞOV
  • CFR Cluj
  • RAPID Bucureşti
  • CONCORDIA Chiajna
  • GAZ METAN Mediaş
  • OŢELUL Galaţi
  • U cluj
  • VIITORUL Constanţa
  • CEAHLĂUL Piatra Neamţ
  • FC Botoșani
  • CSMS IAŞI

Antrenorul unei echipe cu pretenții în Liga I ironizează CFR: "Nici n-a început campionatul și am urcat un loc în clasament"

Un antrenor din Liga I ironizează CFR
Mircea Rednic și Mihai Teja, pe vremea când se aflau la CFR Cluj. Foto: Daniel Rus

Mihai Teja a fost instalat în această iarnă pe banca lui Dinamo, dar până acum n-a găsit formula perfectă, iar în amicale a suferit 3 înfrângeri în 4 partide. Mai mult decât atât, "câinii roșii" au primit 25 de goluri în cele 9 partide amicale din această iarnă. DETALII

Fost antrenor la Universitatea Cluj, Teja a comentat ironic faptul că Dinamo a urcat un loc în clasamentul Ligii I, după depunctarea lui CFR Cluj.

"E o parte pozitivă, nici n-a început campionatul și am și urcat în clasament", a spus tehnicianul cu zambetul pe buze, conform dolce-sport.ro.

Comentarii
  • 2015-2-11, 16:27
  • Scris de : val
Ohh..sturideU.ro..bine ca nu va ironizează pe voi, umbre de ziaristi.
  • 2015-2-11, 15:53
  • Scris de : secondo teja
sobolanul teja un nenorocit de pilos ajunge in fotbal d nicaieri d asta a ajuns fotbalul romanesc aici pt ca sunt promovati pilosii in detrimentul valorii rusine teja si vezi ca se strange latzu
  • 2015-2-11, 15:53
  • Scris de : secondo teja
sobolanul teja un nenorocit de pilos ajunge in fotbal d nicaieri d asta a ajuns fotbalul romanesc aici pt ca sunt promovati pilosii in detrimentul valorii rusine teja si vezi ca se strange latzu
  • 2015-2-11, 14:23
  • Scris de : cfr
fac pariu cu toti muuuuisti ca cfr primeste punctele inapoi si voi retrogradati
  • 2015-2-11, 18:13
  • Scris de : Muie cfr
Faci pariu ca daca i bag pula in gura la mata ma cauti si tu sa ti dau o muie
  • 2015-2-11, 14:11
  • Scris de : Fellegvar
Sugeti pula la ceferisti!
  • 2015-2-11, 18:14
  • Scris de : Rromales gruia
Sujeti pula toti bozgorii
  • 2015-2-11, 14:01
  • Scris de : cucu
Baai "cfr"! "inainte", cu cine tineai??
  • 2015-2-11, 14:16
  • Scris de : cfr
cucfr cluj
  • 2015-2-11, 15:06
  • Scris de : cucu
Tineai o pula! Toti spun acum ca au fost cfr-isti de mici si era gol stadionul. Mai incearca, steaua, dinamo, craiova, minerul paroseni, ca aia care tineu cu "U" sunt acum cei mai mizerabili aruncatori cu noroi.
  • 2015-2-12, 09:58
  • Scris de : Minerul Iara
La anul va fugarim sobolanilor din Iara si pana la postul de control cu suturi in pi...z..da !
  • 2015-2-11, 13:43
  • Scris de : cfr
toata viata voastra o sa va apese titlurile castigate la voi pe teren frustratilor
  • 2015-2-11, 14:02
  • Scris de : Muie cfr
Va puteti pisa in ele daca va desfiintati
  • 2015-2-11, 14:06
  • Scris de : vic
Crede-ne ca nu ne intereseaza ,,trofeele"cumparate de porc si de honved !
  • 2015-2-11, 14:18
  • Scris de : cfr
mai bine ungur decat tigan mitic ca la vostru ii si urat ca dracu
  • 2015-2-11, 19:59
  • Scris de : Muie cfr
Tzigani sunteti deja. Tziganul Trica si costea ce sunt. Rromales cfr
  • 2015-2-11, 13:28
  • Scris de : ranitu care rupe
care echipa cu pretentii? Petrolul? pai gunoiul de rednic a fost la noi si a facut o pula.Mai bine sa suga pula si limbi in pizda la nevasta lui ion iliescu
  • 2015-2-11, 13:25
  • Scris de : Torca
Echipa ca CFR na fost si nu mai vine in curand, in tot ardealul! 8 trofe in 5 ani arata cea mai buna echipa din estul europei.pacat ca au fost impresariii care au dat teapa la echipa si la jucatori
  • 2015-2-11, 13:46
  • Scris de : Teapa v a dat Arpi ca a plecat si v a lasat in pragul falimentului
Tu traiesti din amintiri sobolanule. Si unirea urziceni are trofee dar ce folos. De la anu veti juca in cupa satelor cu virusii verzi
  • 2015-2-11, 13:15
  • Scris de : borski
Pai ziceati in titlu ca e vorba de un antrenor, iar voi scrieti de ce zice teja. Nu mai mintiti lumea!
  • 2015-2-11, 14:07
  • Scris de : vic
Teja e mai antrenor decat Trica ,e cu 10 clase peste rromales !
  • 2015-2-11, 13:00
  • Scris de : cfr
ma muuuistilor voi santeti sobolani aveti sponsor firma de gunoaie unde stau sobolaniii in gunoi toata viata v ati tirit prin divizii ca sobolanii asa ca mucles intelectualilor
  • 2015-2-11, 13:14
  • Scris de : xxx
Noi avem totusi un sponsor care ne va scoate din insolventa ! Voi? Mai asteptati elvetienii? Si bunicii nostrii asteptau americanii.............
  • 2015-2-11, 13:40
  • Scris de : cfr
vedem cine iese mai repede din insolventa
  • 2015-2-11, 13:56
  • Scris de : Muie cfr
Ce gluma buna .
  • 2015-2-11, 13:53
  • Scris de : xxx
Esti chiar cretin ? Noi mai avem 700.000 de plata si voi 20 milioane ! probabil veti iesi mai repede dar asta doar daca se declara falimentul ! cretin spalat pe creier !
  • 2015-2-11, 14:21
  • Scris de : cfr
muie mai documenteaza te cu datoriile voastre fc salugritatea cluj
  • 2015-2-11, 14:42
  • Scris de : xxx
Se vede ca te-a facut ma-ta pe cale orala ,sobolan facut din laba !!
  • 2015-2-11, 12:51
  • Scris de : bla bla
Evident ca tin cu "U", dar cu cine ai vrea? Aia cu performanta ....ma mir ca nu va e rusine, sobolanilor! Nici acum nu vedeti cu ce pret s-au umplut vitrinele voastre de badoage goale?
  • 2015-2-11, 13:41
  • Scris de : cfr
ati vrea si voi niste badoage impotentilor
  • 2015-2-11, 12:45
  • Scris de : xxx
Modificati clasamentul ! Vrem sa-i vedem pe descultii aia pe locul pe care il merita !
  • 2015-2-11, 12:29
  • Scris de : amusement
ma , voi toate stirile care le publicati parca sunt anti-CFR ! Sunteti din Cluj dar cred ca tineti cu U Cluj .. cand o sa fac U performanta care a facut-o CFR mai vorbim si nu imi pasa de conjunctura de moment a clubului , stim cu totii ca anumiti impresari au tepuit clubul..