Fotbal

  • ASA Târgu Mureș
  • CS U Craiova
  • STEAUA Bucureşti
  • PANDURII Tg Jiu
  • PETROLUL Ploieşti
  • ASTRA Giurgiu
  • DINAMO Bucureşti
  • FC BRAŞOV
  • CFR Cluj
  • RAPID Bucureşti
  • CONCORDIA Chiajna
  • GAZ METAN Mediaş
  • OŢELUL Galaţi
  • U cluj
  • VIITORUL Constanţa
  • CEAHLĂUL Piatra Neamţ
  • FC Botoșani
  • CSMS IAŞI

FOTO: Fabulos! Din dragoste pentru culori, un fan al Universităţii Cluj şi-a pictat pe maşină o mică parte din istoria clubului alb-negru

FOTO: Istoria lui "U", pe patru roţi!

Pasiunea pentru Universitatea Cluj nu moare, chiar dacă 2015 este, probabil, cel mai negru an din istoria recentă a clubului.

Fanii lui "U" s-au resemnat că echipa are şanse infime de salvare de la retrogradare, dar speră că alb-negrii vor reuşi o performanţă istorică în finala Cupei de pe 31 mai.

În Cluj au apărut mai multe bannere care-i îndeamnă pe clujeni să ocupe Arena Naţională, la meciul împotriva Stelei. Acum, "studenţii" au şi un mijloc de transport pentru Bucureşti :).

Un suporter şi-a pictat maşina cu însemne alb-negre şi cu figuri marcante din istoria lui "U", precum Dan Anca, Mircea Luca, Zsolt Szilagyi, Remus Câmpeanu şi alţii. 

 

ready for the final...

Posted by Cristian Si Noemi Todean on Thursday, May 21, 2015

Etichete

fani U Cluj
Comentarii
  • 2015-5-26, 13:55
  • Scris de : sergiu
Trofeele unde sunt ? =)))) Cateva titluri de campion al diviziei B ar fi incaput :)))
  • 2015-5-22, 10:18
  • Scris de : Cristi
La sfarsitul lunii mai poate sa dea masina la REMAT , cu tot cu mica istorie de pe ea :))))))
  • 2015-5-24, 22:44
  • Scris de : CFR
sa va sugeti intre voi leprosi de pe somes!!!
  • 2015-5-21, 20:23
  • Scris de : wow
Și cum se asortează Zsolty Szyilagy cu drapelul.
  • 2015-5-26, 15:05
  • Scris de : sergiu
Pai Szilagyi asculta de galerie care il trimit afara din tara si pleaca cu masina respectiva =))). Il ia cu el si pe Takacs, si pe Kovacs, si pe Alpar Meszaros, si pe Szolomajer =))). Vedres Attila aka Hiena incape numai in portbagaj, dar si el, di ndragoste frateasca pentru cei care il trimit afara din tara, pleaca si el =)))
  • 2015-5-21, 18:51
  • Scris de : hmm
Sobolanii nici fanion la ohlinda nu isi pun de frica....asa e cand te simti strain in orasul alb-negru
  • 2015-5-21, 20:26
  • Scris de : gogu
Pai n -au avut nevoie de fanioane agățate la oglinzi.Ei au schimbat fanioane cu Manchester, Bayern, Chelsea, Roma etc.
  • 2015-5-21, 18:42
  • Scris de : Arrow
Pe zi ce trece imi dau seama ca suporterii CFR-ului sunt mai frustrati decat U-istii. Asta rezulta si din postarile de mai jos. Peace!!!
  • 2015-5-21, 18:17
  • Scris de : kuku
1. În conformitate cu legislația rutieră actuală, individul trebuie sancționat; încalcă, modificând înzestrarea de origine a mașinii, parametrii de funcționare ai acesteia. 2. Orice individ care promovează, în UE, proprietățile mobile și imobile ale unui infractor, este asimilat faptelor infractorului. Chiar dacă infractorul este prin Cuba, iar proprietarul ”hoitului” de mașină locuiește, din păcate, în Cluj-Napoca. Societatea lui Walter este penală, chiar nu înțelegeți?
  • 2015-5-21, 20:06
  • Scris de : numai U
franar de la foame tii se trage? da-te cu zovirax ca ai facut prea multe herpesuri decand poftesti la o shaorma GRATIS !!!!
  • 2015-5-21, 22:24
  • Scris de : kuku
Pictarea masinii n-are valoare; lipseste Ana Maria Prodan. Doar dansa va poate reda maretia.
  • 2015-5-21, 17:06
  • Scris de : nsa
Care istorie....
  • 2015-5-21, 20:07
  • Scris de : numai U
in niciun caz una falsa ca a voastra boule !!!
  • 2015-5-21, 17:39
  • Scris de : dragos
Aia pe care n-o aveti voi imbecilule!
  • 2015-5-21, 16:02
  • Scris de : val
Vai da ce patetici sunteți voi astia de la știridesport.Mi se rupe inima.
  • 2015-5-21, 20:08
  • Scris de : esti un bou
da,facandu-i arpi sex oral lui walter
  • 2015-5-21, 15:51
  • Scris de : cfr
pe capota trebuia pictat si legenda walter busca teodoroiu erou de la cluj arena
  • 2015-5-21, 15:49
  • Scris de : cfr
a pictat romanu neaos si unguri RUSINE SAi fie
  • 2015-5-21, 15:41
  • Scris de : L
Cred ca lipsesc niste wc-uri sparte, o bata de, un ciocan si niste lanturi...;)
  • 2015-5-21, 17:30
  • Scris de : mimi
..si o caramida in capul unui jandarm, daca se poate unul care filmeaza !
  • 2015-5-21, 18:46
  • Scris de : Arrow
Toate astea se datoreaza ilustrilor vostri conducatori. Paskany si Muresan. De cate ori am ocazia am sa va aduc aminte.
  • 2015-5-21, 16:34
  • Scris de : zuzu
Cred ca lipsesc si niste frinari fugariti...:-)))