Fotbal

  • ASA Târgu Mureș
  • CS U Craiova
  • STEAUA Bucureşti
  • PANDURII Tg Jiu
  • PETROLUL Ploieşti
  • ASTRA Giurgiu
  • DINAMO Bucureşti
  • FC BRAŞOV
  • CFR Cluj
  • RAPID Bucureşti
  • CONCORDIA Chiajna
  • GAZ METAN Mediaş
  • OŢELUL Galaţi
  • U cluj
  • VIITORUL Constanţa
  • CEAHLĂUL Piatra Neamţ
  • FC Botoșani
  • CSMS IAŞI

Foto Suporterii din Gruia au transmis un mesaj fără echivoc celor care au anunţat sfârşitul clubului feroviar!

Fanii au reacţionat cu un banner!
Foto: Daniel RUS

Suporterii din Gruia au ţinut să transmită lumii întregi un mesaj clar referitor la problemele financiare fără precedent ale clubului. Fanii cantonaţi la Tribuna a doua i-au atenţionat pe cei care au anunţat sfârşitul clubului, dar şi pe cei care au renunţat să mai investească că vor fi alături de echipă.

"Anulaţi comanda de coroane / CFR Cluj nu moare!"


De asemenea, una dintre facţiunile fanilor din Gruia şi-a anunţat susţinerea printr-un banner aniversar.

"Fideli pentru culori, devotaţi pentru blazon / Nostra Famiglia de 4 ani prezenţi pe stadion"

Comentarii
  • 2014-11-26, 06:18
  • Scris de : Radu Cluj
Sper ca urmeaza o amenda din partea federatiei ca daca nu....Sau aranjeaza scroafa de securist cum a aranjat si cele trei titluri.
  • 2014-11-23, 21:13
  • Scris de : NIMENI ALTUL
CS Universitatea Craiova 8857 (35% din capacitate) 2 Steaua Bucuresti 7524 (27% din capacitate) 3 Petrolul Ploiesti 6438 (42% din capacitate) 4 Dinamo Bucuresti 5658 (38% din capacitate) 5 CFR Cluj 4688 (20% din capacitate) 6 ASA Tg. Mures 4429 (55% din capacitate) 7 FC Botosani 4214 (50% din capacitate) 8 CSMS Iasi 3714 (33% din capacitate) 9 U Cluj 3379 (11% din capacitate) 10 Otelul Galati 3329 (25% din capacitate) 11 Rapid Bucuresti 2813 (15% din capacitate) 12 Pandurii Tg Jiu 2688 (29% din capacitate) 13 Astra Giurgiu 2025 (29% din capacitate) 14 Concordia Chiajna 1814 (35% din capacitate) 15 Ceahlaul Piatra Neamt 1571 (9% din capacitate) 16 Gaz Metan Medias 1500 (19% din capacitate) 17 FC Brasov 1221 (10% din capacitate) 18 Viitorul Voluntari 1113 (22% din capacitate)..... va rog nu mai vorbiti aiurea... dati dovada de ciuda doar..si nu impresioneaza pe nimeni comentarile voastre ridicole despre suporterii CFR-ului...
  • 2014-11-23, 20:32
  • Scris de : hahahaha
nu moare se reincarneaza! se va numi clubul de fotbal sezarick si popa srl
  • 2014-11-23, 20:11
  • Scris de : hahaha
echipa de pe locul 2 galerie de 30 de oameni :)))) mai rau ca urziceti a-ati ajuns macar bine ca va desfiintati
  • 2014-11-23, 21:55
  • Scris de : misu
Unde ai vazut 30 de oameni nimurugule, pe Cluj Arena !?
  • 2014-11-23, 22:03
  • Scris de : Muie cfr
Noi am fost de 10 ori mai multi in cocina aia de stadion din satul gruia. La 69 de lei biletul. Pizdelor
  • 2014-11-23, 20:07
  • Scris de : ucj
De cand 4 ani? :))
  • 2014-11-23, 20:07
  • Scris de : ucj
De cand 4 ani? :))
  • 2014-11-23, 20:06
  • Scris de : gogu
32 puncte CFR versus 14 mui cluj.Despre ce vorbim aici?
  • 2014-11-23, 19:42
  • Scris de : Radu
NU mai copiati si plagiati ,ca oricum la acest capitol sunteti mediocrii !!! pentru "U"nica iubire s-au organizat marsuri prin oras de sustinere,voi mergeti 30 la stadion cu un baner .Noroc ca v-au mutat la tribuna 2 ,sa pareti mai multi ca altfel erati 7 :)
  • 2014-11-23, 19:30
  • Scris de : popa
Gura pinguini sugaci.Nu vedeți ca avem triplul punctelor voastre?..Gura mare, performante ZERO.
  • 2014-11-23, 19:41
  • Scris de : napoca
mai bine pinguin decat sobolan
  • 2014-11-23, 19:20
  • Scris de : ***
"Anulati comanda de coroane, mai bine ne dati 10 shaoarme. Noi murim de foame" unde ati aajuns p******r, parcaa acum 2 ani radeati cand ati vaazut mesaje cu U Cluj NU MOARE, acum unde ati ajuns, de fapt stati, imi cer scuze dar voi nic nu ati existat, v-ati desfintat cu mult timp in urma
  • 2014-11-23, 21:14
  • Scris de : d
Unde pizda ma-tii am ajuns ba?Suntem pe locul 2 si ne aflam intr-o situatie financiara nefasta.Voi nici macar nu va vedeati in prima jumatate de clasament,ma rog,cam niciodata nu v-ati vazut.Multa muie!
  • 2014-11-24, 07:32
  • Scris de : mai rahat cu ochi
sunteti in faliment nu in situatie financiara "nefasta"?!!!!cauta in dictionar si vezi cat se potriveste nefasta cu ce aveti voi! ati furat destul 10 ani va ajunge bye bye
  • 2014-11-23, 19:16
  • Scris de : Muie cfr
Ati dat drumul si la boxe. Ca sunteti 50 acolo.
  • 2014-11-23, 18:55
  • Scris de : Paul Pop
Yep, toti 11 au fost acolo, plus aialalti care au descoperit franele acum 4 ani ani. Macar recunosc.
  • 2014-11-23, 19:59
  • Scris de : pingpong
12 cu mamica ta, care altfel a facut o treaba minunata :)