Fotbal

  • ASA Târgu Mureș
  • CS U Craiova
  • STEAUA Bucureşti
  • PANDURII Tg Jiu
  • PETROLUL Ploieşti
  • ASTRA Giurgiu
  • DINAMO Bucureşti
  • FC BRAŞOV
  • CFR Cluj
  • RAPID Bucureşti
  • CONCORDIA Chiajna
  • GAZ METAN Mediaş
  • OŢELUL Galaţi
  • U cluj
  • VIITORUL Constanţa
  • CEAHLĂUL Piatra Neamţ
  • FC Botoșani
  • CSMS IAŞI

Paszkany, atacat de un fost internaţional: "Ce a ajuns expertul acela care ne făcea pe toţi proşti?"

Paszkany, atacat de Panduru!

Fostul internaţional Basarab Panduru l-a criticat în termeni duri pe Arpad Paszkany pentru ultimele decizii legate de clubul din Gruia.

"Șocant e că nu le-ai plătit jucătorilor banii. Tu ai ajuns pe locul 18 în urma unor fapte comise. Șocant e că un antrenor antrenează șase luni și nu își primește banii.

Iar tu din expertul ăla, care învârteai banii și ne spuneai nouă ce să facem, că suntem proști toți și că habar n-avem cum se ține un club, ai ajuns în situația asta. În fotbal când ești deștept? Când ai bani! Nu mai e niciun deștept fără bani", a spus Basarab Panduru în cadrul emisiunii La Dolce Liga.

Comentarii
  • 2015-2-09, 10:59
  • Scris de : De ce ati poza cu capul asta de pula?
.
  • 2015-2-08, 20:10
  • Scris de : @ionita sorin
Mai ti minte celula 24 ? cum ti-o trageam la cacao? stateai cacke pt un pateu ! Sa nu te mai prind pe aici ca vin cu dezvaluiri !te pup popo !
  • 2015-2-08, 19:42
  • Scris de : @radu florea
Ma umflatule. Crf este hibridul Clujului. Unirea urziceni.fc vaslui cam astea sunt cluburile cu care tre sa va comparati.. 40 de ani unde ati fost jegurilor ? Existati din 2006. Nici 10 ani.
  • 2015-2-09, 11:30
  • Scris de : Cola
Marș înapoi la Pata Rât, pinguin analfabet. Nici înjurături nu știi să scrii corect. Data viitoare nu te mai ratez când trec cu mașina pe-acolo.
  • 2015-2-08, 20:07
  • Scris de : xxx
Umflatu ala stie fotbal cat a uitat mama !Ma cretinule,va comparati voi cu Napoli? Ai inghitit galusca lui Iuliu M cu 1907? Bunicul meu are 85 de ani,clujean get beget si nu a auzit in viata lui de cfr !
  • 2015-2-08, 22:11
  • Scris de : unu
nu e o problema ca te nasti prost , problema e daca mori asa. Si daca nu stii poti sa intrebi -uite o intrebare pt tine Sti cu cine a jucat Galatasaray primul meci in afara tarii de la infiintare in 1911 ? exact cfrcluj ! cand galatasaray a implinit 100 de la infiintare in presa turca au aparut zvonuri ca clubul ar fi vrut un amical cu cfrcluj pt a marca cei 100 de ani !
  • 2015-2-08, 18:04
  • Scris de : Cfr
http://onlinereport.ro/vesti-excelente-pentru-clujeni-ce-a-anuntat-iuliu-muresan/
  • 2015-2-08, 17:45
  • Scris de : gogu
Decebal Bogdan Sugiu.Esti redactor la stirideprost.ro.
  • 2015-2-08, 17:33
  • Scris de : cfr
ce a facut omul asta nu a facut nimeni din romania in fotbal a luat o echipa de jos si a castigat tot im rromania asa ca mucles carcotasi
  • 2015-2-08, 20:13
  • Scris de : vic
Ai vrut sa zici ,a cumparat tot ! Inclusiv pe arbitrul ala croat care acum e in puscarie in Croatia pt luare de mita si trucare de meciuri ! Mai citeste presa croata,idiotule !
  • 2015-2-08, 19:02
  • Scris de : corect ca el nu a furat nimeni
cat de magar si cretin si cracter de cact poti sa fii sa sustii ca "a castigat" a furat cu mafia fin lpf/frf cu arbitri petrescu,balaj,isfan kovacs.. mare curva a fost ma-ta care te-a facut..
  • 2015-2-08, 18:01
  • Scris de : Muie cfr
A spalat niste bani si v a lasat desculti si cu milioane de euro datorii. In pragul falimentului Si a batut joc de voi. Si tu esti un fraier care il mai lingi in cur
  • 2015-2-08, 19:45
  • Scris de : Muie cfr
Erata. Un bozgor care il lingi in cur
  • 2015-2-08, 16:50
  • Scris de : cfr
vezi de bihorul tau ca dispare decebal traian sugaciu
  • 2015-2-08, 16:48
  • Scris de : bra
e sclav stelist..ce te astepti...si cand era cfr puternica,comenta numai porcarii...de cate ori l-am vazut numai de rau vb de cfr, nu a fost 1 data sa zica ceva de bine, iar de stelemeaua puscariasha e tot bale cand o lauda la infinit...
  • 2015-2-08, 16:06
  • Scris de : vali
Esti foarte rautacios, Pandy!
  • 2015-2-08, 15:55
  • Scris de : Isus
Dar cine poola lui Dumnyezo e expertul aista?
  • 2015-2-08, 16:01
  • Scris de : vic
E un fost fotbalist de nationala ,are vreo 5 titluri castigate in Romania plus 2 cu Benfica ! Dar tu n-ai de unde sa stii ca purtai de cand te stii (2004) alb si visiniu ! Mai citeste mai baiatule !
  • 2015-2-08, 16:01
  • Scris de : vic
E un fost fotbalist de nationala ,are vreo 5 titluri castigate in Romania plus 2 cu Benfica ! Dar tu n-ai de unde sa stii ca purtai de cand te stii (2004) alb si visiniu ! Mai citeste mai baiatule !
  • 2015-2-08, 16:54
  • Scris de : bra
Si Hagi a fost un jucator bun, asta nu-l scuza de omeniile cu jiji fecali, la fel si asta...e cel mai mare sclav stelist din media....iar acum cand cfr are probleme se gandeste sa faca el valuri..chiar daca nu l=a intrebat nime de la cfr nimic...pe principiul care-i place romanului:sa-i dam pana-i jos
  • 2015-2-08, 18:40
  • Scris de : Lawrence
Vic, la inceput a fost alb-violet, la fel ca Poli, FC Arges. Oare stiu scursurile astea din deal? Astea de ocazie, ma refer...
  • 2015-2-08, 20:00
  • Scris de : vic
Pai gunoaiele din deal si-au schimbat culorile mai des decat ciorapii !