Fotbal

FOTO: Fanii lui "U" Cluj umplu Budapesta cu stickere! 8 zile până la Ungaria - România. Mesajul lui Marica pentru adversari

Alte stickere cu "U", prin Budapesta!

Însemnele cu "U" Cluj au apărut şi prin Budapesta, cu 8 zile până la meciul Ungaria - România, de pe stadionul lui Ferencvaros din Budapesta, pe care fanii "şepcilor roşii" l-au marcat acum câteva zile - FOTO.

Între timp, Ciprian Marica este asaltat cu mesaje din partea suporterilor din ţara vecină. Internaţionalul român a postat câteva pe facebook, cu următorul mesaj:

"A inceput meciul cu Ungaria! "Fanii" maghiari ma "bombardeaza" cu mesaje! :) Le transmit asa: sa-i batem noi in meciul direct si, in meciurile care urmeaza, sa obtina si ei calificarea! HAI ROMANIA!!!"

 

 

 

 

A inceput meciul cu Ungaria! "Fanii" maghiari ma "bombardeaza" cu mesaje! :) Le transmit asa: sa-i batem noi in meciul direct si, in meciurile care urmeaza, sa obtina si ei calificarea! HAI ROMANIA!!!

Posted by Ciprian Marica on Thursday, August 27, 2015
Comentarii
  • 2015-8-27, 23:50
  • Scris de : Cuba cu bacu
sa traiasca Sisi singurul capitan neaos din din istoria Clujului
  • 2015-8-27, 17:58
  • Scris de : petrus maria
Sa suga pula toti u-isti romani,adica tigani! hahahahah
  • 2015-8-27, 22:03
  • Scris de : U-ist roman
in Cluj exista stickere ale formatiilor maghiare....in Budapesta exista fara dar si poate stickere cu U. cea ce nu inteleg este ce cauta haterii astia de franari aici pe pagina...aceste stickere fac parte dintr-o miscare pe care ei nu au cum sa o inteleaga fiindca nu o impartasesc : nici aceea de ultraserie nici aceea de patriotism national
  • 2015-8-27, 16:41
  • Scris de : Cuba cu Bacul
pe tomberoanele de gunoi din Cuba , cand lipiti stickere? Sau pe fruntea jurnalistului care o bagat ,,duma,, asta.. aveti impresia ca pune lumea ,,botu...la vrajelile voastre numite ......stiri..
  • 2015-8-27, 17:40
  • Scris de : Ucg
Mongolezule ne pisam pe tine pe kfr si pe mogyoroszag;)))
  • 2015-8-27, 17:56
  • Scris de : matyi
noi ne cacam pe natia voastra de romanatiganesc!!
  • 2015-8-28, 00:23
  • Scris de : holo
Ba laba trista voi nu sunteți in stare sa va cacati decât pe voi, sugi pula bozgore
  • 2015-8-27, 22:42
  • Scris de : ma cac pe tine si pe tara ta hunGAYria
.In Romania esti bozgor si in hunGAYRia esti considerat maghiartzigan
  • 2015-8-27, 16:02
  • Scris de : kuku
In primul rand, gestul suporterilor lui U, daca a fost comis cu adevarat, este unul inept. In al doilea, redactia acestei foi de internet este iresposabila. Este in mod evident o incitare. Isi doreste ciocniri intre suporteri?
  • 2015-8-27, 19:58
  • Scris de : frustrare
crezi ca esti superior daca-ti exprimi frustrarea fara injuraturi, la fel ca fratii tai? Tot un frustrat franar ramai, indiferent cat iei de la grof, pentru postari
  • 2015-8-27, 19:29
  • Scris de : Arrow
kuku, faptul ca s-au lipit niste stickere pe undeva nu cred ca se poate numi incitare. Mai degraba iti faci simtita prezenta. Atat. Incitare este atunci cand ti se pun in cap zeci de mii de decibeli, ti se ingreuneaza accesul la stadion in mod deliberat, ti se atribuie fapte care nu iti apartin ... si lista poate continua. Astea sunt incitari. Intreaba-l pe Iuliu ca el stie mai bine. Hai Romania!!! Si nu uita ca un grup de romani, la un meci de handbal feminin Romania - Ungaria, in Ungaria, au aplaudat dupa imnul Ungariei in timp ce suporterii unguri au fluierat si au facut gesturi obscene. Nu crezi ca ar fi un prim pas spre toleranta? Hai sa incercam. Peace!
  • 2015-8-27, 17:38
  • Scris de : Dan
Kuku, bozgor keferist ti as lipi unul pe frunte mongolez imputit
  • 2015-8-27, 16:00
  • Scris de : )))
Au avut noroc ungurii.Daca se ducea nebunul ăla cu U DragosteAmore? Și "picta"toti pereții la fel ca în Cluj.
  • 2015-8-27, 15:48
  • Scris de : raul
Suntem impresionați de aceasta mare realizare.Hai bre ca sunteți penibili.
  • 2015-8-27, 15:43
  • Scris de : fefw
se vede de la o posta ca e fake acel sticker din poza, sau are lumina independenta?
  • 2015-8-27, 17:35
  • Scris de : Pps
Sobolane ala e stiker de calitate proaspat lipit si pozat. Am fost personal;))) vuiesc saiturile hultras din mongolia cu sute de comentarii la pozele cu stikerele de prin buda. Reclama e reclama ce sa i faci. Mwiee mongolia
  • 2015-8-27, 17:19
  • Scris de : Hopa
Taci in pula mea ca am umplut toata buda pista cu stkere cu U inclusiv stadionul fernc varos.;)))
  • 2015-8-27, 17:39
  • Scris de : kuku
Ceva buzi n-ati spart? Nu merita "bozgorii" din Ungaria sa fie lasati fara stricaciuni. Da-ti inainte pinguini, va aratati "patriostismul" si faceti "cinste" Romaniei.
  • 2015-8-27, 17:29
  • Scris de : Chorvele de la u Cluj ne-o umplut phoola cu ruj
Vezi ca si pe ma-ta o umplut-o TIR-istii turci cu ȘANCĂR.
  • 2015-8-27, 18:19
  • Scris de : Varu
corve ca mata a umplut clujul de sculament