Fotbal

CUPA României! FRF a scos la vânzare biletele pentru finala Cupei dintre CFR şi Dinamo de pe 10 Mai!

Se vând bilete la finala CUPEI României!
Se anunţă un episod de foc între Dinamo şi CFR în finala Cupei pe 10 mai! Foto: Sergiu P.

Federaţia Română de Fotbal a anunţat preţul şi programul de vânzare al biletelor pentru finala Cupei României dintre CFR Cluj şi Dinamo Bucureşti, programată 10 Mai (marţi, ora 21.30) pe Arena Naţională.

Biletele pot fi achiziționate și de la casieriile Arenei Naționale (Basarabia, Maior Coravu, Pierre de Coubertin), astfel:

3-7 mai | 11:00 - 19:00

8 mai | 11:00 - 16:00

9-10 mai | 11:00 - 19:00

Singura varianta de achiziționare a biletelor în care suporterii își pot alege locul pe stadion e cea online, pe bilete.frf.ro și bilete.ro, anunţă frf.ro

Prețurile biletelor

Loje | 600 RON
VIP 1 | 400 RON
VIP 2 | 300 RON
Tribuna Vest, inel 2 | 80 RON
Tribuna Vest, inel 3 | 40 RON
Tribuna Est, inel 1 central | 60 RON
Tribuna Est, inel 1 periferic | 50 RON
Tribuna Est, inel 2 central | 45 RON
Tribuna Est, inel 2 periferic | 35 RON
Tribuna Est, inel 3 central | 25 RON
Tribuna Est, inel 3 periferic | 20 RON
Peluze | 15 RON

sursa: frf.ro

Comentarii
  • 2016-5-06, 12:39
  • Scris de : Cosmin
Transportul il asigura clubul? Mancare primim? Dar bilete? Hai draga cfr!
  • 2016-5-04, 19:54
  • Scris de : Hai CFR
Daca chiar va intereseaza pe voi uisti CFR are cumparate mai multe bilete decat dinamo plus ce se va cumpara la stadion ca sunt care vin de la alte parti din steaua oricum noi avem si suporterii stelei . Cupa oricum o luam
  • 2016-5-04, 15:09
  • Scris de : dan manastur
Ne adunam cativa U-isi sa mergem s-o susținem pe Dinamo? Daca este asa, vreau sa stiu si eu. Hai Dinano, Numai U!
  • 2016-5-07, 03:49
  • Scris de : u-ist vechi
Nu,nu ne adunam!Noi ne adunam sa sustinem NUMAI pe ,,U" !
  • 2016-5-04, 20:19
  • Scris de : Hiena
Ioi Istenem istenem sigur ca mergem , abia astept sa cad in geniunchi in fata stapanilor nostri de la Dinamo . Sa traiasca libera circulatie al gay-lor si sex_ul oral.
  • 2016-5-04, 14:58
  • Scris de : Stefan
HAI CFR!VICTORIE!
  • 2016-5-04, 14:35
  • Scris de : Marius
Cate bilete a solicitat "mandria Ardealului" ?
  • 2016-5-04, 14:33
  • Scris de : dragos
Invitatii nu aveti de gand sa dati???? Cei de la UPC au zis ca nu stiu daca o sa primeasca bilete sa ne dea sa mergem gratis la meci
  • 2016-5-04, 14:05
  • Scris de : Luda@steaua.com
Ar fi frumos sa castigam, in ciuda penalizarii, presei potrivnice, etc. CFR e singura sansa a orasului de a aduce trofee care conteaza la Cluj.
  • 2016-5-04, 13:18
  • Scris de : Clujenii
Hai Dinamo. Sa spulberați șobolanii.
  • 2016-5-04, 14:29
  • Scris de : Pinguin derutat
Este adevarat ca Hiena a convocat o ceață de muisti care vor sa incendieze trenul suporterilor CFR prin zona Tunel-Boju? N"u"mai Ana-Maria Prodan, dansa este simbolul lui pingu... pingu... pingu. Muuuuuuuuuuu!
  • 2016-5-04, 11:53
  • Scris de : Brs
Dar la cj ce are daca se joaca macar o data?
  • 2016-5-04, 11:42
  • Scris de : SergiuP.
Domnule Zamfir si Muresan! Va rog sa-i explicati lui Cristi Bud sa nu mai traga in cer cand suteaza la poarta, ci sa dea pe jos, care este mult mai eficient ca suturile la 2 m. inaltime. Sa se concentreze mai mult ca mingea sa mearga la firul ierbii. La fel sa faca si cu fazele fixe de la 20-25 de metri - daca a vazut aseara meciul cu Bayern, ce gol s-a facut din ricosare, care oricand se poate intampla la suturile in zidul din fata portii... Aceste ganduri sunt valabile si ptr. Juan Carlos, Petrucci si Larie, care au suturi foarte bune. Din pacate Yakolis tine mingea foarte mult, tribleza si incetineste atacul. Ori dand repede mingea inainte, poate sa faca o faza de gol... Jocul lui este acceptat doar atunci cand CFR-ul conduce cu 2-0 sai 3-1. CFR-ul are ocazia sa bata Dinamo pe Arena, o sa aiba multi suporteri, care sunt stelisti, si acuma merg la meci si fac galerie ptr. cei din Cluj. Daca ia Cupa, vine si Supercupa tot pe Arena Nationala, si vin si bani frumosi cu care la anul ataca intrarea in cupele europene. Hai, CFR, mare atentie la Ploiesti sa nu se accidenteze nimeni, si apoi ARENA BUCURESTI... Victorie!
  • 2016-5-04, 12:15
  • Scris de : LORI KKWC
Ti-am dat voie sa deschizi gura?
  • 2016-5-04, 11:29
  • Scris de : Calin Bodea
Se merge organizat, adica totul gratis pe intelesul tuturor
  • 2016-5-04, 11:28
  • Scris de : UPC
Haideti de luati
  • 2016-5-04, 11:14
  • Scris de : paul pop
Mult succes baieti! Echipa care reprezinta ardealul se numeste Caile Ferate Romane, Romane sa fie clar.
  • 2016-5-04, 13:16
  • Scris de : Hopaa
E kvsc nu kfr