Fotbal

Foto Clubul Sportiv Universitatea Cluj și-a inaugurat magazinul propriu de articole sportive, în incinta stadionului Cluj Arena, lângă casele de bilete.

CS "U" și-a inaugurat magazinul propriu!

Clubul Sportiv Universitatea Cluj și-a inaugurat magazinul propriu de articole sportive, în incinta stadionului Cluj Arena, lângă casele de bilete. Shop-ul va comercializa diferite produse cu însemnele clubului Universitatea, cum ar fi: fulare, tricouri, șepci, mingi, treninguri, căni, ghiozdane, umbrele și multe altele.

"Magazinul va avea porțile deschise spre orice suporter, spre orice doritor , orice amator de produse marca "U", obiecte inscripționate cu emblema clubului Universitatea", a declarat directorul sportiv al Clubul Universitatea Cluj, Ovidiu Vasu.

"O să diversificăm gama de produse și o să încercăm să aducem tot timpul idei noi și produse noi. Să sperăm că va fi într-un ceas bun", a completat Tiberiu Mostiș,  managerului shop-ului CS Unviersitate.

Comentarii
  • 2016-2-11, 00:18
  • Scris de : Bogdan
Căutăm Operatori calculator pentru publicare anunțuri. Se lucrează comod din confortul casei tale. Program flexibil(part-time, full-time) Cerințe: - Cunoștințe minime PC ; - Necesar calculator; - Conexiune internet; - Răbdare; - Seriozitate. NU este necesară experiență! Instruire gratuită oferită în format electronic prin e-mail. Veți trece mai întâi prin instruire, apoi veți fi selectat și puteți să începeți activitatea. Pentru detalii trimiteți „INFO” la adresa de e-mail : bogdan.gabriel27@yahoo.com Oferim și solicităm SERIOZITATE !
  • 2015-6-16, 15:23
  • Scris de : U Cluj
Mai dragilor nagy, claudiu, fidel, bra, toto riina si alti franari "interesanti", vad ca sunteti tari in tastatura si chiar sunteti pusi pe cumparaturi. Pe bune, nu ne spuneti si noua ziua si ora cand veniti la magazinul de la Cluj Arena sa cumparati tomberoane si trabucuri? Zau, va astept cu drag ! Astept...
  • 2015-6-14, 22:55
  • Scris de : pizdelor voi la ce comentati pe aici
Voi la cine sa vindeti tricouri, ca sunteti 200 de toti. Si oricum le duceti in plasa :))) atentie ! Sa nu fie transparenta
  • 2015-6-14, 21:36
  • Scris de : M.U.I.E.U
Niste GPS-uri cu adresa noua a gUnoierUlui Walter.
  • 2015-6-14, 12:24
  • Scris de : Director operational SALPREST
Niste maturoaie de alea ca lumea, de la Sanpaul, legate cu sarma m-ar interesa, vo 1000 de bucati.
  • 2015-6-14, 07:41
  • Scris de : claudiu
Eu mi-as dori un tricou cu chipul Anei Maria Prodan, simbolul pinguinilor.
  • 2015-6-14, 10:09
  • Scris de : sss
Eu as dori un tricou cu mata sa o ia de la toti u-istii.
  • 2015-6-14, 04:32
  • Scris de : fidel
niste trabucuri ,,eftine,, din Cuba cu autograful singurului capitan (roman neaos) Sisi Jolt..
  • 2015-6-13, 19:25
  • Scris de : Isterie isterie
Sobolanilor...nu mai fiti invidiosi. E stadionul lui U si era normal sa isi deschida si un magazin de prezentare cum au toate marile braduri din lume. Sa vada lumea ca e stadionul lui U. Si copiii la fel, zona fiind foarte frumoasa si populata de prichindei. Avem si statuia lui Mircea Luca, simbol al Universitatii. Turistii cat si locuitorii trebuie sa stie ca acel stadion superb apartine Universitatii. Al cefereului e pe un varf de deal ascuns de ochii lumii si jumate inchis ca se darama. Asta e adevarul....chiar daca e crud pt sobolans.
  • 2015-6-13, 17:04
  • Scris de : Magazin Ciupicile Rosii
Avem pe stoc closet cu sigla U. Te caci instant. recomandat constipatilor
  • 2015-6-13, 16:22
  • Scris de : bra
IA TRICOU IA TRICOU 3 BUCATI LA LEU, LICHIDARE DE STOC, IEFTIN IEFTIN PURTAT NUMAI CATEVA MECIURI
  • 2015-6-13, 15:00
  • Scris de : bra
Noi am refuzat 400mii pe Muniru si voi va vindeti echipamentele :))))
  • 2015-6-13, 19:27
  • Scris de : Pestisorul de aur
Eu am refuzat o pe ma ta sa i dau muie ca era rujata neglijent
  • 2015-6-13, 14:59
  • Scris de : CFR
CEVA VESTE REFLECTORIZANTE? MATUROAIE?
  • 2015-6-13, 11:55
  • Scris de : toto riina
Cand se pun spre vanzare si tomberoane cu U ?
  • 2015-6-13, 12:38
  • Scris de : sdsfsd
Dar steagurile ungariei cu insemnele kfr-ului? Bozgor imputit ce esti tu!
  • 2015-6-13, 10:30
  • Scris de : Asa da
Sa se stie cine e bossu acolo.
  • 2015-6-13, 10:45
  • Scris de : Vai de pula voastra
Boss pe banii poporului