Fotbal

"U" Cluj joacă împotriva rivalei CFR în prima etapă din Liga a III-a. Ce jucători poate trimite Dan Petrescu să întărească echipa secundă? + Programul complet al "studenţilor" în divizia C

"U" Cluj - CFR II, în prima etapă din C!

"U" Cluj joacă împotriva rivalei CFR Cluj în prima etapă din Liga a III-a, sâmbătă, 26 august. Echipa a doua a "feroviarilor" a fost înscrisă anul acesta în a treia divizie pentru a rula jucători pentru lotul lui Dan Petrescu. Prima echipă are meci în aceeaşi zi, în deplasare, cu ACS Poli, în Liga I, astfel e greu de crezut că formaţia a doua va fi întărită foarte mult pentru meciul cu "studenţii". Totuşi, jucători ca Laurenţiu Rus, Srgian Luchin sau Alex Păun ar putea juca împotriva alb-negrilor dacă nu prind lotul "Bursucului" la Timişoara. 

Programul lui "U" Cluj în Liga a III-a, sezonul 2017/2018 

Etapa 1: "U" Cluj - CFR 1907 Cluj II - 26 august
Etapa 2: Unirea Dej - "U" Cluj
Etapa 3: "U" Cluj stă
Etapa 4: Unirea Tășnad - "U" Cluj
Etapa 5: "U" Cluj - Performanța Ighiu
Etapa 6: "U" Cluj - Viitorul Ghimbav
Etapa 7: Sănătatea Cluj - "U" Cluj
Etapa 8: "U" Cluj - FC Avrig
Etapa 9: CS Iernut - "U" Cluj
Etapa 10: "U" Cluj - Unirea Alba Iulia 
Etapa 11: Gaz Metan Mediaș II - "U" Cluj
Etapa 12: "U" Cluj - ACS Comuna Recea
Etapa 13: Metalurgistul Cugir - "U" Cluj
Etapa 14: "U" Cluj - Avântul Reghin
Etapa 15: Industria Galda - "U" Cluj

Comentarii
  • 2017-8-21, 01:00
  • Scris de : kuku
Naspa, au inceput infrangerile. http://www.cjsport.ro/fotbal/un-meci-amical-de-gala-soda-ocna-mures-universitatea-cluj-ii-1-0-0-0/ Vor continua!
  • 2017-8-21, 06:17
  • Scris de : Ionci
Acolo a jucat u cluj 2 bozgore
  • 2017-8-20, 16:36
  • Scris de : Pomohaci
In seara asta vreau sa deflorez niste "rozete" de u-isti.
  • 2017-8-20, 16:52
  • Scris de : POMohaci
Kukule si tie pwula.n coor sa.ti fie
  • 2017-8-20, 16:01
  • Scris de : Veniti M"u"isti in Gruia!
Vine dinamo 2, haideti s-o lingeti sub codita si pe Voluntari. Tarcul va asteapta, pe voi, cei de la dinamo 3, jerpelitilor!
  • 2017-8-20, 16:55
  • Scris de : Miticii din deal
Sobolanule. Vezi ca kfr se numeste de azi cfr steaua bucuresti. Antrenori si conducere de mitici.
  • 2017-8-21, 08:38
  • Scris de : paul pop
Te-a intrebat cineva in ultima vreme de mamica ta, sobolani sifilitici.............
  • 2017-8-20, 13:31
  • Scris de : Racheta
Franari- spurcati, de pwula ne luati.
  • 2017-8-19, 19:57
  • Scris de : http://ziuadecj.realitatea.net/sport/amical-u-cluj-a-invins-unirea-alba-iulia--162601.html
Asta-i echipa de Sampon Lig. S-o vedem sambata, pe 26 august, he, he, pinguinilor.
  • 2017-8-20, 06:40
  • Scris de : Luis
12-0 va dam sobolani scarbosi. Sa ma pish pe kfr
  • 2017-8-19, 14:18
  • Scris de : kuku
Mai baieti, voi stiti ceva in afara de injuraturi?
  • 2017-8-20, 06:37
  • Scris de : Pomohaci
Kukule si tie, pwula.n kur sa.ti fie
  • 2017-8-19, 14:13
  • Scris de : kuku
Mi-e dor de Ana-Maria Prodan, mai acsfanistilor! O meritati!
  • 2017-8-19, 20:08
  • Scris de : ukuk
Si mie imi e dor de ma-ta! O merit!
  • 2017-8-19, 11:16
  • Scris de : pasarila lori
:)
  • 2017-8-19, 10:24
  • Scris de : MUMU
Hai baieti, nu ma lasati sa imi sug pula singur
  • 2017-8-18, 09:17
  • Scris de : MUMU
FrUstratii sunt in scadere ?! Hai baietii ! Bagati, ca de atat sunteti buni...!
  • 2017-8-17, 18:16
  • Scris de : kuku
Cred, estimez, poate nu am dreptate, dar dupa meciul din prima etapa s-ar putea ca foarte multe buzi, pisoare si borduri sa sufere stricaciuni.
  • 2017-8-18, 09:08
  • Scris de : kkwc1907
KK WC 1907 asta cred si eu...din nume rezulta
  • 2017-8-18, 03:45
  • Scris de : Pomohaci
kuku-le si tie, pwula-n kur sa-ti fie
  • 2017-8-17, 14:02
  • Scris de : Traditionalul..
Ale ale baga-mi-as pwula-n cefere
  • 2017-8-18, 16:59
  • Scris de : Dar ai mama
Fute-o pe mata si sor ta.
  • 2017-8-18, 16:57
  • Scris de : Dar ai mama
Fute-o pe mata si sor ta.
  • 2017-8-17, 15:57
  • Scris de : Sobolanul cel istet
Cefere numele tau e mwieee:))))
  • 2017-8-17, 13:44
  • Scris de : Vorba lui Iohannis...
GHINION! Saracii pinguini, vor (re)debuta in Divizia C cu o infrangere. Mi-e si mila de ei.
  • 2017-8-17, 13:54
  • Scris de : Un sac de goluri
12-0 va dam sobolanilor. Voi nu aveti rezerve in liga 1 dar jucatori pt echipa a doua
  • 2017-8-17, 07:24
  • Scris de : Avram Iancu
Abia astept sa fugarim mongolezii
  • 2017-8-17, 01:17
  • Scris de : Alt parior
Cine este acest "u" Cluj , ceva echipa de semiprofesionisti( n-am vrut sa zic second-hand) ca nici nu-l gasesc iñ lista meciurilor de pariu.Tot apare acest mesaj " Au fost gasite 0 rezultate " si sugereaza sa incerc alte variante de cautate " Cfr Cluj sau Sanatatea Cluj .
  • 2017-8-17, 05:23
  • Scris de : Amicii
Iar violam sobolanii
  • 2017-8-16, 18:16
  • Scris de : Pariorul
8-0 pt U
  • 2017-8-17, 09:07
  • Scris de : Serios?
Cu jucatori luati de pe Olx? Mai greu :))))
  • 2017-8-17, 12:52
  • Scris de : UCJ
Poate ai auzit de goga pacurar abrudan lemnaru albut etc. De pe olx a adus kvsc, toti pensionarii si liberii de contract. La ce lot avem defilam
  • 2017-8-21, 08:41
  • Scris de : paul pop
Defilati voi in pwula, iar acestsite este al tiganilor din ploiestina
  • 2017-8-17, 13:43
  • Scris de : Serios ?
Poate ca defilati la parada gay , la fotbal nu prea .
  • 2017-8-17, 13:58
  • Scris de : Promotie
Vand plase din plastic sau din material. Culoare alb-negru. Ideale pt a transporta fularul echipei favorite pana la stadion.
  • 2017-8-17, 12:54
  • Scris de : ....si altii
Giurgiu, takacs, Greu, ursu, onicas
  • 2017-8-17, 15:27
  • Scris de : Serios?
Toti au fost la parada ? Eu stiam ca Giurgiu are familie .Extraordinar !
  • 2017-8-17, 15:52
  • Scris de : Ion
Nu au fost la parada... dar a venit ma-ta la toti. E profesoara ma-ta. Au zis baietii ca o invita si in vestiar imediat dupa meciul asta.
  • 2017-8-17, 18:25
  • Scris de : mai, pingu, mai!
Iar o s-o luati pe nasuc. CFR-ului ii place sa castige pe stadionul din Parcul Central. He, he, he, pingu...
  • 2017-8-18, 10:16
  • Scris de : UCluj
Ca si ultimele două dăti: 2 4 d.p. în semifinala Cupei și 0 1 în campionat. Așa ați câștigat 😂😂😂😂😋