Fotbal

  • ASA Târgu Mureș
  • CS U Craiova
  • STEAUA Bucureşti
  • PANDURII Tg Jiu
  • PETROLUL Ploieşti
  • ASTRA Giurgiu
  • DINAMO Bucureşti
  • FC BRAŞOV
  • CFR Cluj
  • RAPID Bucureşti
  • CONCORDIA Chiajna
  • GAZ METAN Mediaş
  • OŢELUL Galaţi
  • U cluj
  • VIITORUL Constanţa
  • CEAHLĂUL Piatra Neamţ
  • FC Botoșani
  • CSMS IAŞI

Video "U" Cluj vs. CFR 2, duel în Divizia "C". "Alb-negrii" au fost egalați în minutul 89 pe Cluj Arena!

"U" Cluj, remiză cu CFR 2
Foto: Silviu Cristea (c) facebook.com/FCUClu

FINAL FC Universitatea Cluj - CFR Cluj 2 (Divizia C) 1-1

Au marcat: Goga 59 / A. Petruș 89

Circa 7.000 de fani au asistat la primul meci al Universităţii Cluj din "C". Mai jos, finalul partidei de pe Cluj Arena.

 

Universitatea Cluj: Albuț - Takacs, Abrudan, Onicaș, Irimie - Giurgiu, Micaș - Hordouan, Goga, Greu - Lemnaru. Antrenor: Marius Popescu.

Rezerve: Dinu, Manu, Hațiegan, Ursu, Lemac, Moldoveanu, Cordoș

---

Studenţii pregătiţi de Marius Popescu sunt încrezători pentru confruntarea cu a doua echipă a rivalilor din Gruia, care coincide şi cu prima etapă a Diviziei "C".

CFR Cluj 2 s-a format abia în ultimele săptămâni, astfel că echipa va alinia la start un nucleu de mai mulţi juniori. Cu toate acestea, Dan Petrescu ar putea trimite câţiva seniori de la prima echipă, care nu au prins lotul sau au evoluat mai puţin. Astfel, jucători precum Răzvan Horj, Alex Chiriţă, Pelayos, Peteleu sau Yasin Hamed ar putea apărea în lotul de 18 al "feroviarilor".

Antrenorul Marius Popescu le-a transmis fanilor Universităţii că îi aşteaptă pe Cluj Arena pentru a se bucura împreună de o victorie împotriva rivalilor de oraş. “Este un meci foarte important pentru noi, însă nu neapărat pentru că jucăm împotriva celor de la CFR 2, ci pentru că este primul nostru meci oficial din Liga a III-a și contează startul, felul în care începi campionatul. Știu că și ei acordă o atenție deosebită acestui joc, unul pe care noi ne dorim să îl câștigăm cu atitudine și motivație. Așteptăm suporterii să ne susțină, să vină în număr cât mai mare, să fie un stadion cât mai plin. Vrem să îi mulțumim, iar la finalul jocului să ne bucurăm împreună", a comentat Marius Popescu.

Octavian Abrudan și Gabriel Giurgiu, cei mai experimentaţi fotbalişti ai "studenţilor", sunt de părere că Universitatea are prima şansă.

Nu cred că e un derby, pentru că vom întâlni formația lor secundă. Valoarea noastră este peste cea a echipei CFR 2. Avem un an în plus de pregătire față de ei, care și-au reînființat echipa a doua abia în această vară. A fost un an în care am reușit să închegăm o echipă bună, au mai venit jucători care ne vor ajuta pe parcursul campionatului, sunt convins de asta. Chiar dacă ei pot să trimită anumiți jucători din Liga I pentru întâlnirea de sâmbătă, consider că avem prima șansă. Trebuie să fim atenți și să avem o atitudine corespunzătoare. Cred că va veni destul de multă lume la stadion, iar fotbaliștii noștri mai tineri trebuie să își stăpânească emoțiile”, a spus Giurgiu.

“În astfel de partide echipele tind să aibă un aport suplimentar de implicare și valorile se egalizează puțin. Deși nu îi cunosc foarte bine pe adversari, sper să arătăm pe teren că avem o echipă mai valoroasă, mai experimentată. Nu este genul tipic de derby, deoarece jucăm cu echipa a doua a CFR-ului, însă trebuie să câștigăm această partidă și vrem să o facem în fața unui public cât se poate de numeros”, a adăugat Abrudan.

Biletele costă 1,9 lei pentru elevi, studenți și pensionari (pe baza buletinului de identitate și a carnetului de elev / student, vizat la zi, respectiv a talonului de pensie), 10 lei la peluză, 12 lei la Tribuna a II-a și 40 de lei la VIP (Tribuna I, etajul 3). Ele sunt disponibile online, pe www.bilete.ro, respectiv la Cluj Arena, în ziua meciului, cu începere de la ora 16:00.

Comentarii
  • 2017-9-02, 22:05
  • Scris de : kuku
7000 de spectatori la Rapid, in Liga a patra. Mai pingu, luati de aici: http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL/Cate+echipe+din+Liga+1+se+mandresc+cu+7+000+de+spectatori+la+mec Este adevarat ca s-au spart niste buzi, astazi 2 septembrie, pe traseul Cluj-Dej si retur?
  • 2017-9-03, 18:11
  • Scris de : @kaka
apoi stiam ca franari-s prosti. Pentru noi nu-i o noutate. Numai voi va puteti lauda cu ce fac altii. Oare cand n-ati facut asta?!!
  • 2017-9-01, 20:29
  • Scris de : No, Hai, No!
No, iara suntem peste pinguini. De data asta si cu a doua echipa. Priviti atmosfera de pe CMC. http://www.cjsport.ro/fotbal/foto-cfr-cluj-2-victorie-in-minutul-904-cu-viitorul-ghimbav-ardelenii-au-revenit-dupa-un-gol-primit-direct-din-corner/
  • 2017-8-31, 10:23
  • Scris de : Petrus
V-am tras-o pinguinilor. Hai CFR, numele tau e victorie!
  • 2017-8-30, 22:06
  • Scris de : 30 august! Crapati toti bozgorii din Ardeal impreuna cu slugile voastre!
paul pop si tu te numeri printre slugile bozgorilor.
  • 2017-8-31, 09:02
  • Scris de : Pinguin cretin!
Sa crape si Eva Zorgo-Raduly, cea care sub culorile lui U a obținut, dar in tricoul României, a obținut medalia de bronz la jocurile olimpice de la Montreal-1976? După 1989, u-ista respectiva a devenit-treaba si optiunea ei de U-ista-promotoarea alipirii Ardealului la Ungaria. Asta da u-ism!
  • 2017-9-03, 20:31
  • Scris de : asa si?
da a facut cinste lui U si Romaniei. Dar daca e adevarat ce zici, ramane cum am stabilit. Asta nu dovedeste altceva ca meritati beliti cu totii. Vorba aia cu lupul isi schimba parul, dar naravul ba.
  • 2017-9-03, 23:10
  • Scris de : Mai, pinguin cretin
Beleste-ti tradatorii tai, nu te atinge de romanii patrioti ai CFR Cluj. Despre Eva, mare u-ista, da o cautare pe iNTERNET.
  • 2017-9-05, 12:14
  • Scris de : nu exista romani patrioti la KVSC. Exista profitori si slugi la bozgori. Nu te mai alinta idiotule!
  • 2017-8-31, 08:39
  • Scris de : paul pop
Hm, multumesc, acum am aflat si eu ca sunt sluga,asta este este. Este usor sa te impacii cu gandul de a fi sluga atunci cand nu esti, te-ai nascut liber si mori liber. Daca nu aveam minte eram sluga in 96 cand am terminat facultatea si eram preparator la fac de arh din bucuresti sau cand in anglia , in 99, eram disperat sa raman acolo, dar am avut minte. asta este pretul pentru ca sustin cfr, pour lámour du jeu, fie!
  • 2017-9-03, 20:33
  • Scris de : prostia ta pute de la o posta. Scuteste-ne! sluga infecta
  • 2017-8-28, 14:52
  • Scris de : UCluj
http://ziuadecj.realitatea.net/sport/u-cluj-cea-mai-mare-asistenta-din-romania-la-meciurile-din-week-end--162902.html
  • 2017-8-28, 13:27
  • Scris de : Luis
http: //ziuadecj.realitatea.net/sport/cfr-pe-locul-2-la-media-de-spectatori-din-liga-1--cine-e-liderul-topului--162893.html
  • 2017-8-28, 17:57
  • Scris de : Omg
In liga 1 a satelor sunt echipe cu 5 spectatori. Daca tu ai 10 esti locul 1. Pai compari satele si clonele din liga 1 cu U Cluj care duce 7 mii in liga 3? :)))
  • 2017-8-29, 08:13
  • Scris de : Normal.Clujenii vin sa vada tripla campioana a Romaniei
.
  • 2017-8-29, 08:12
  • Scris de : Duce 7000 in meciul cu CFR.In rest duce pixul.
.
  • 2017-8-28, 20:02
  • Scris de : Luis
U Cluj?Exista echipa cu numele acesta?Hm ce neinformat sunt.Pai mai sughi bughi voi ati fost 6000 PENTRU CA ATI JUCAT CU CFR.Nici can erati in prima liga nu erati 2000 numai Cand jucati cu CFR sau wcsb va adunati mai multi sovinei si xenofobi cu origini de peste munti
  • 2017-8-30, 11:42
  • Scris de : UCluj
Și la barajul cu Tg Lăpuș de ce am fost 7000?
  • 2017-8-31, 16:25
  • Scris de : luis
Si restul meciurilor fara spectatori?Parca-s mai multe.
  • 2017-8-28, 22:16
  • Scris de : Parintele Pomohaci
Treci sub sutana bozgore
  • 2017-8-30, 23:08
  • Scris de : A supt mumata sub.sutana opuncare
Opincare o suge mata la.Pomohaci
  • 2017-8-27, 22:01
  • Scris de : ia cititi ce scriu aia de la cjsport.ro
http://www.cjsport.ro/fotbal/video-fanii-lui-u-au-alergat-spre-suporterii-cfr-ului-la-finalul-partidei-jandarmii-impiedicand-o-bataie-horj-impresionat-de-atmosfera/
  • 2017-8-28, 04:31
  • Scris de : Adevarat
Am citit cum lauda jucatorii cfrului pe suporterii lui U. Si mai zic ca asa atmosfera nu exista in liga 1 a satelor. Au dreptate.
  • 2017-8-27, 19:44
  • Scris de : Racheta
Am scris pe forum, luis e martor. Am adilus doar jucatori liberi de contract, pensionari si dinozauri. Falimwntul be asteapta.. steaua a transferat pe bani....clat ca iau titlul.. asta e luis poate confirma ;))
  • 2017-8-27, 16:31
  • Scris de : Florin
Io nu inteleg cum dupa atatea trofee cupe grupe europa UCL cfr nu e in stare sa aiba o galerie cum are U Cluj.. pai ieri mi s-o facut pielea de gaina cand i-am vazut cum cantau. Si io umblu si la meciurile din gruia. Ceva da cu virgula
  • 2017-8-27, 16:35
  • Scris de : Geo
La cfr participa oamenii care nu au ce face acasa si merg in plimbare la meci. Daca trage la tilu merg.. daca e la retrogradare stau acasa. La U Cluj sunt suporteri adevarati, patimasi, nu de rezultat. Simplu.
  • 2017-8-28, 14:08
  • Scris de : U
corect
  • 2017-8-27, 16:20
  • Scris de : XXL
Sunt pe Cetatuie si savurez o mu.ie. sa ne traiesti maestre Pomohaci :)) sanatate si virtute.
  • 2017-8-27, 19:53
  • Scris de : XXL
Puisor de pinguin, daca incerci o catare pe Youtube o sa vezi ca parintele-lautar Pomo... se afirma sustinator al Assfan-ului (asa se numea parodia voastra de echipa pe atunci) si le transmitea suporterilor U dragoste neconditionata. Ar fi pacat sa il banuiesti ca vrea sa va insele cu un CFR-ist. El va iubeste si va ocroteste doar pe voi, pe pinguini. Va urez sa va iubiti BINE!
  • 2017-8-29, 17:47
  • Scris de : U CJ
zoltane,esti un mongol bulangiu.Ori ai fost si esti abuzat sexual ori parintii tai sunt frati.
  • 2017-8-27, 13:29
  • Scris de : Waww
7000 suporteri aduna cfr in 4 meciuri adunate :)))))
  • 2017-8-27, 15:05
  • Scris de : Luis
Tu ,esti cam prostut.Ia vezi tu statistica cu numarul de spectatori.Mereu ati fost inferiori CFR-ului
  • 2017-8-27, 16:16
  • Scris de : Pomohaci
Luis, intra sub sutana, mortii tai de bozgor, sa te spovedesc
  • 2017-8-27, 14:15
  • Scris de : kuku
V-ati adunat 6000 pentru CFR, nu ca va iubiti echipa. Se vede dupa numarul de "socios", sub 1000. Altfel, am citit ca pinguinii au fost fugariti de jandarmi. De ce ati fugit, mai curajosilor, din fata jandarmilor?
  • 2017-8-27, 16:09
  • Scris de : Ion
Au fost 7000 si ceva bozgore. Stiu ca e mult pt liga 3 :))) dar a jucat echipa clujului cu sobolanii blatisti
  • 2017-8-27, 11:52
  • Scris de : Stefan
HAI CFR!VICTORIE!
  • 2017-8-27, 10:32
  • Scris de : L
Vad ca jumflatii in pene de la pinguini nu au reusit sa bata copii de ming de la CFR :) Poate data viitoare cand joaca, magazionerul si femeia de servici...:D
  • 2017-8-27, 11:51
  • Scris de : Vai de voi
Mai bine jucati cu gloabele de la echipa mare care ieri au fost violati la timisoara grav. Pana la 4 -0 am vazut :))))
  • 2017-8-27, 10:49
  • Scris de : M
N-ai auzit ce-a facut "cea mai tare echipa din campionat " cu o salvata de la retrogradare????
  • 2017-8-27, 00:15
  • Scris de : Imre
Am vazut kvsc pana la 4-0... cat s-o gatat?!
  • 2017-8-26, 23:46
  • Scris de : 4/3
4-3 : cat era cota la DG1 4+ ? sau ce cota minunata la 7+ ! Superb ! Asta este fotba! daca se termina 4:4 ca la teatru ...si urmeaza meciul Cu Craiova si unul foarte interesat cu Concordia...caldura a fost teribila ...si vine meciul cu Steaua ... s u p e r b ....
  • 2017-8-26, 23:42
  • Scris de : Antipolitrucul
Ma tem ca Papi nu prea e antrenorul care ni se potriveste pentru obiectivele care ni le-am propus.Echipa joaca haotic, jucatorii par nepregatiti(Ursu, Greu,Onicas,Lemnaru pareau ca acum au venit din vacanta), selectia primului 11 absolut defectuoasa....
  • 2017-8-26, 23:38
  • Scris de : Raul ucj
Respect acs recas timis sau caum ii zice.. pana la 4-0 m-am uitat :))))) respect.
  • 2017-8-26, 23:03
  • Scris de : UCLUJ
Un meci pe care l am avut in mana. I am tratat prea de sus. La retur va fi altfel, in mod sigur. Legat de comentarii "civilizate" cfr iste, vad ca la articolul despre umilinta de la Timisoara nu e nimeni. Nici aici nu era daca pierdeau.
  • 2017-8-26, 23:50
  • Scris de : Cucucluj
Umilinta la.4-3?? Pe voi v-au umilit niste copii pe care i-au adunat cu trei saptamani in urma.asta umilinta.si o sa va umileasca si altii.asa ca ciocu mic si fatza la la perete.🖕🖕🖕🖕🖕🐧🐧🐧🐧🐧🐧🐧
  • 2017-8-27, 00:19
  • Scris de : UCLUJ
Am dominat clar meciul. ne am jucat cu ocaziile la 1-0 si am patit o. asta e. La retur va fi altfel. U va bate in cocina
  • 2017-8-27, 01:33
  • Scris de : U Cluj
Hai sa nu ne amagim.Sincer, nu am jucat nimic.Am avut 3 ocazii, iar ei au avut una din care au si marcat.Cu atitudinea si modul acesta de a juca nu avem cum sa promovam.Haide "U" si de mere si de nu!
  • 2017-8-27, 01:39
  • Scris de : UCLUJ
I am prea subestimat. La fel am patit si cu Turda anul trecut in l4.
  • 2017-8-26, 22:35
  • Scris de : O nuuuu 6500!!!!
Paul Pop...au fost 6500 spectatori nu 1200 cum sperai tu. Asta sa nu ramai prost :)))
  • 2017-8-28, 08:57
  • Scris de : paul pop
Tot o pooola mare, rezultatul conteaza, am subestimat lenea suporterului celeilate echipe, dar nici 15 000, de acum 400 maxim. Laseniori un mare fas, vinovat dan petrescul, in loc sa se dea cu curul de pamant mai bine ar gandi, un pic doar, ca ar vedea cu ochiul liber ceea ce ii de vazut, ca vatca nu-i portar, ca nu a luat gol 6 etape ii o intamplare, in aparere is lenti, ca vlad nu are ce cauta la cfr, ca nistor nu are neuron, faptul ca urko vera ii atacant de careu si nu poti juca cu el pe cotratac, balde cand a intrat a schimbat tot meciul, ca in general echipa nu este pregatita fizic sau este prea incarcata, mai multe.......pacat ca nu se fac intalniri cu suporterii ca i-as spune de la obraz, o viata intreaga am lucrat fizic , si acum , niciodata nu am renuntat, poate adopta la cfr modelul les mills care este super si faci pregatire fizica fara sa-ti dai seama, chiar as fi curios din lotul cfr cati fac c-core fara gresala, numar de repetari si corectitudine si am avea in fata un tablou clar al pregatirii fizice, nu numai alergare inseamna pregatire fizica....... acest site este de rahat din nou, nu publica echipa cfr, care sunt tineri si de perspectiva, dar avem echipa de rebuturi inclusiv umane a lui U, jucatori terminati, cum s-a demonstrat si cu acest egal.......vai mama lor, astia nu promoveaza in 2, ca am inteles ca ar fi si ceva echyipe mai bunicele, pe la cugir, si imi pare rau de u, l-am vazut pe Pelayo pe you tube, cum sa nu-l folosesti la echipa mare, sau pe horj, muresan a facut-o de cacao. In fotbal trebuie doar sa vezi, si sa te gandesti un pic, dar poate la cfr ii luam pe goga si abrudean ca astia se inscriu in profilul cerut la cfr, batrani si oameni de nimic, fara caracter.
  • 2017-8-26, 22:33
  • Scris de : CFR
MULTI DA PROSTI
  • 2017-8-26, 22:32
  • Scris de : CFR
FALIMENT STADION FALIMENT ECHIPA
  • 2017-8-26, 22:27
  • Scris de : Ufo
Ce infecti pot fi sobolanii din deal.Este un articol despre echipa lor de rahat si n-au nici un comentariu.In schimb vin si scuioa fierea din ei aici...
  • 2017-8-26, 22:11
  • Scris de : Dib
Alin Tișe și consilierii județeni liberali au înregistrat în această săptămână "cel mai mare eșec administrativ din ultimii 27 de ani" după ce Tribunalul Comercial Cluj a decis falimentul Cluj Arena SA, societatea care a administrat stadionul cu același nume, pentru o datorie de peste 3 milioane de euro, fonduri ce ar fi trebuit să meargă în bugetul de stat. PE CÂND ȘI FALIMENTUL ECHIPEI DE TOMBERON STRADAL, SC"U"IPAT CLUJ?
  • 2017-8-26, 22:23
  • Scris de : TRIGRANIT
Sansele merg spre 0(zero) , doar daca am demola Universitatile sau i-am alunga pe romani din Cluj , in schimb sansele noastre noastre sa disparem in lupta asta cu echipa orasului sunt destul de mari
  • 2017-8-26, 22:09
  • Scris de : XXL
Sunt deja la Panoramic, savurez o bere. Nu vad niciun pinguin pe Valea Somesului. Mai, guzganilor, nici pe rezervele CFR-ului nu le puteti invinge? Sunteti pinguini nenorociți. Hai CFR!
  • 2017-8-27, 18:21
  • Scris de : toth jotzobag
Tzarane, urci pana la Panoramic si bei 'bere'...?!... Aia se putea bea si vis-à-vis de cocina, sau era inchis la ora aia?...
  • 2017-8-26, 22:29
  • Scris de : Vlad
Si un limbaj demn de un cfrist civilizat. Asta va e nivelul!
  • 2017-8-26, 22:28
  • Scris de : Vlad
Asta este. Ne-am batut joc de ocazii si am fost pedepsiti. Copiii nostri sunt visatori, asta e. 6200 de platitori de bilete si atmosfeta de senzatie. Asta este partea pozitiva.
  • 2017-8-26, 22:12
  • Scris de : @
Respect XXL!
  • 2017-8-26, 22:06
  • Scris de : CFR
MUIE ACSFAN
  • 2017-8-26, 22:01
  • Scris de : Auau.. 1-1 cu copiii adunati de 2 saptamani...Nasol:)))
.
  • 2017-8-26, 21:54
  • Scris de : Radu
Fac sp"U"me căcații! Doamne feri!
  • 2017-8-25, 16:47
  • Scris de : Radu
Și-au trimis securiștii slugoii la postat. Tastați, băieți, tastați. Mâine vă dăm clasă și din liga a 3-a. O să avem mai mulți suporteri decât voi în liga 1. Noi, plătind bilet, voi - cu invitații de la stăpâni. Hai că v-am dat prea multă importanță. vedeți-vă de blaturile voastre!
  • 2017-8-26, 14:23
  • Scris de : frUstratule...:)))
.
  • 2017-8-25, 18:39
  • Scris de : Radu gardu
Liga 3 e fotbal amator ma! E o onoare pt voi ca aveti ocazia sa jucati cu rezervele 3 si 4 de viitoarea campioana a Romaniei. Cfr daca ar juca cu voi ar face recor mondial la scor...in 6-7 ani cand o sa ajungeti in play-out in liga 1 mai discutam.
  • 2017-8-25, 19:05
  • Scris de : Radu
Băi, analfabetule, nu ești capabil să scrii o propoziție în limba română. De aia ai ajuns postac. Și dacă ați lua titlul, tot nu reprezentați absolut nimic în orașul ăsta. Mai mare dovadă decât că la fiecare meci din gruia cu noi ați fost în deplasare nu poate exista. Asta arată cum clujenii nu pun botul la manevrele mafiote ale unor hoți dovediți și, de aceea, veșnic veți rămâne o echipă de mână a 10-a în orașul nostru. Anul ăsta cu dinamo s-a văzut cine e „la butoane”. 2 puncte furate cu arbitrul. Nu meritați să jucați pe stadionul orașului nici măcar ca adversari. Oricum, dacă nu s-ar fi retras Zalăul, nu ați fi avut ocazia să vă plimbați mercenarii pe teren mâine. Cum ziceam, spor la postat. Doar la articolele despre „U” sunteți prezenți, că la articolele despre voi nici dracul nu se uită.
  • 2017-8-25, 23:48
  • Scris de : Radu gardu leopardu
Manevre, arbitraje, deplasare, esti prea radiat sa iti mai dai seama care e adevar si care e minciuna...bai baiete cfr a luat 1 gol tot campionatu asta, si asta tinand cont ca e vatca in poarta...iar va dati multi si cinstiti cand walter a fugit prin america de sud sa nu il mance puscaria, la public sunt statistici oficiale, cauti, te uiti si vezi ca esti iar pe langa subiect, pai daca noi nu reprezentam care am scris istorie pt c.j. cine reprezinta? Voi de la amatori carr nu ati fost in stare sa strangeti 3lei sa scapati de faliment? :)))) lasa ma copile iluzia si fumigenele ca suteti la amatori ma, la amatori. Ca vin niste golani fara viitor si arunca cu borduri si isi bat jucatorii ar trebui sa fiu impresionat? Ala e spiritul universitar? Sau care e? Falimentu? Bucsa? Prodanca? Trezirea ma la realitate ca esti confuz rau...auzi ca arbitrii ajuta cfr...ma baiatule ma...prea mesteci fiecare flegma aruncata de presa de bucale ma...pai ia meciurile si te uita sa vezi tu rosii date aiurea, goluri valabile anulate, faulturi grosolane pt care adveraarii nu primesc nici galben...am inteles ca esti frustrat, dar asta nu-i o scuza sa fii si prost. Ia ma meciurile si te uita pe youtube daca iti pasa sa ai o parere pertinenta, ca asa daca numai arunci cu rahat, inseamna ca esti maimutoi...ba copile: ati dat faliment, patron puscarias, ati jucat fara nume, audienta a fost si e mai mica decat a cfr-ului, diferenta de valoare intre cele 2 echipe e colosala...ori vorbim la subiect ori pa la revedere, nu stau eu sa desconspir toate basmele voastre nascute din frustrare. Pai de voi se aude in preaa doar cond joaca cfr si intra trolii pe siteuri si injura, in rest zero, nici nu existati ma in fotbal....tu crezi ca vii asa si minti si gata te credem toti :)))
  • 2017-8-26, 08:05
  • Scris de : Hotii din Gruia
Taci bsi sobolane ca si in presa internationala sunteti cunoscuti ca The Blatisti. Ati castigat campionate 2 din 11 m in ultimul meci , intamplator cu U. Peste ani jucatorii au recunoscut ca veneau oamenii lui paszkany sa le dea bani multi
  • 2017-8-26, 18:52
  • Scris de : ucj
Nu intamplator ,mai ales al 2-lea meci claudiu niculescu ,adi cristea stiu mai multe....
  • 2017-8-26, 15:16
  • Scris de : Conspiratii pe paine
Cfr si-a demonstrat valoare in europa, ca tu alegi sa crezi un ziar necunoscut de cancan si visezi conspiratii, pt ca frustrarea e atat de mare incat nu poti sa recunosti ca cfr a realizat un miracol...aia e treaba ta. Pai la ce echipa au avut tre sa fii cel putin tembel sa cauti scuze pt suprematia lor. Au avut portaru din nationala portugaliei ma in poarta, tu auzi sau nu poti sa intelegi? Portarul nationalei, ivo cel mai bun stranier din croatia in anul in care s-a transferat, alalat la inter titular de drept, traore avea 20mil cota, felgueiras desemnat cel mai bun portar din grupele c.l., aveau echipa peste campionatul nostru cu mult si tu vi sa-mi spui ca au avut nevoie de arbitrii...adica trec tururile preliminarij pt c.l. numai cu victorii da au nevoie de arbitrii sa bata anonimii din Ro...pana acun o ardeati cu basescu, acum ca au recunoscut jucatorii, o dai din conspiratie in conspiratie fara a avea curajul sa recunosi ca cfr era cu 2 clase pt orice adversar. Au fost foarte multe greseli impotriva cfr-ului si atunci dar nu s-a vorbit depre ele, va si acum au ramas in presa doar ce s-a gresit pro. Daca te intreb de arbitraj anu asta imi spui de 11m cu dinamo nu? Cand cfr in ultimile 7 meciuri au avut: goluri valabile anulate, jucatori eliminati degeaba, intrari criminale unde adversaru vede doar galben..dar voi rumegati orice flegma aruncata de mitici..unde a fost scandalul din presa cand ampionatu asta cfr a avut goluri anulate aiurea? Ura voastra fata de cft va face sa credeti orice minciuna faurita de presa lu jiji dar daca ai fi capabil sa iei meciurile si sa le analizezi ai vedea ca decizile contra cfr sunt mai multe..dar e mai simplu sa o arzi cu conspiratii si sa ii crezi automat pe aia care vb rau de cfr
  • 2017-8-26, 15:27
  • Scris de : Hotii
Taci sobolane! Sunteti niste hoti jegosi. Ati furat cupe si campionate cu penalty in ultimul meci din campionat, meciul decisiv.
  • 2017-8-25, 13:53
  • Scris de : paul pop
Mult succes cfr 2 , sa veniti cu scut. Va dati seama ce rusine ar fi pe cealata echipa, dupa atatea victorii rasunatoare, sa ia o bataie de la o echipa infiintata de 2 luni? Haide cfr, pentru Cluj, pentru Ardeal si pentru onoare.
  • 2017-8-25, 09:35
  • Scris de : Usain Bolt
Vand plase din plastic sau material, ideale pt a transporya fularul visiniu spre stadionul Mircea Luca
  • 2017-8-25, 18:42
  • Scris de : Bra
Unde le vinzi? Pe oser sau direct din cort? E saracie mare la voi de vinzi plase? Las ca vine culesul, faci bani de mona si pufarini
  • 2017-8-25, 14:28
  • Scris de : @
Băiețaș, până una-alta CFR e pe primul loc în Liga I la media numărului de spectatori. Până o să ajungeți voi la performanța asta se mai nasc odată dinozaurii. Hai eject și un meteorit în cap! P.S. N-ai gonflabile cu măta să le dai la ceilalți m"U"iști, să se simtă și măta iubită?
  • 2017-8-26, 18:54
  • Scris de : UCJ
fix poola ce zici tu,bate-ti coasa la savadisla si taci
  • 2017-8-25, 22:57
  • Scris de : UCluj
Băiețaș, ce echipe sunt in liga1? De alea cu 5 fani, nu?
  • 2017-8-26, 08:10
  • Scris de : Omg
In liga 1 cu 1000 spectatori pe meci esti pe primul loc. Sunt doar sate si clone fara spectatori gen fcsb craiolguta acs timisoara . E si greu sa fi pe primul loc :))))
  • 2017-8-25, 10:26
  • Scris de : gruppo gara
Ai si din alea mai mari in care sa incapa capul lui Cefi?
  • 2017-8-25, 12:11
  • Scris de : Usein Bolt
Am baieti de toate, si sacose pt steagul de gard am. Daca cumparati o pereche de pantofi sport, replica dupa cei purtati de Bolt la olimpiada, in proba de 100 m,sacosa e gratis.
  • 2017-8-25, 16:55
  • Scris de : Carl Lewis
Te-am văzut în piața Mărăști, nu prea merge cu vânzarea de sacoșe. Mai bine angajează-te la un second hand, că acolo măcar iei și tu un bănuț cinstit, așa rămâi cu sacoșele și ciordeala.
  • 2017-8-25, 17:16
  • Scris de : Sergiu
Vrei sa sugerezi ca sobolanii fug cu fularul in plasa precum Usein Bolt la olimpiada??!:))
  • 2017-8-24, 22:46
  • Scris de : Pali
Wow, nu stiam ca U Cluj mai exista.
  • 2017-8-25, 09:33
  • Scris de : Pornohaci
Te iert fiule. Acuma intra sub sutana mortii ma-tii de bozgor
  • 2017-8-25, 17:00
  • Scris de : Zamolxe
Pe tine nu te iartă nimeni, suflete. Venim și facem filme porno cu tine. Fără alifie.
  • 2017-8-24, 22:42
  • Scris de : Lili
Va dati seama ca acest meci este evenimentul anului printre chi"U"vetari. Ce trist!
  • 2017-8-24, 22:41
  • Scris de : R
Horj si Hamed sunt peste tot ceea ce are si va avea vreodata ACSFAN Sluj. Asta e realitatea si destinul trist al acestei echipe de rahat.
  • 2017-8-24, 21:26
  • Scris de : hai baieti, pamant pe bozgori, sau...ma rog...ce-a mai ramas din ei, ca cei mai multi au revenit la origini si striha hajra sepsi!
  • 2017-8-24, 22:48
  • Scris de : deci pana la urma au violat-o pe mata, ce bine!
deci până la "U"rmă au violat-o pe măta, ce bine!