Fotbal

  • ASA Târgu Mureș
  • CS U Craiova
  • STEAUA Bucureşti
  • PANDURII Tg Jiu
  • PETROLUL Ploieşti
  • ASTRA Giurgiu
  • DINAMO Bucureşti
  • FC BRAŞOV
  • CFR Cluj
  • RAPID Bucureşti
  • CONCORDIA Chiajna
  • GAZ METAN Mediaş
  • OŢELUL Galaţi
  • U cluj
  • VIITORUL Constanţa
  • CEAHLĂUL Piatra Neamţ
  • FC Botoșani
  • CSMS IAŞI

Update "U" Cluj este matematic în Liga a II-a! "Studenţii" au sperat să fie ajutaţi de jocul rezultatelor, dar nu s-au ajutat singuri!

A retrogradat "U" Cluj!
Foto: Călin Ilea / stiridesport.ro

FINAL: Oţelul - "U" Cluj 2-1

Toate calculele au fost făcute de degeaba. “U” Cluj a sperat să fie ajutată de jocul rezultatelor, dar nu s-a ajutat singură. “Studenţii” au pierdut în deplasare, cu Oţelul Galaţi, scor 1-2 şi sunt matematic retrogradaţi în Liga a II-a, acesta fiind acum cel mai fericit scenariu pentru clubul care, rămas fără finanţator, ar putea intra în faliment!

Universitatea a ratat ocazii uriaşe în această partidă, mai ales în prima repriză, când Mengolo, Kovacs şi Ceppelini au ratat din careu, singuri cu portarul Abraham! Pe final, Paulinho a fost eliminat după două galbene.

Pentru "U" urmează finala Cupei României, cu Steaua, programată pe 31 mai, pe Arena Naţională din Bucureşti.

Vezi declaraţiile antrenorului Falub la acest link

Cum s-au marcat golurile:

min. 11, 0-1: GOL "U" Cluj! Dolha degajează până în 20 de metri adverşi, fundaşul Oţelului lasă mingea să cadă, Mengolo accelerează pe lângă el, preia mingea şi o trimite pe sub portarul Abraham! VIDEO

min. 35 1-1: GOL Oţelul! Hamroun îl învinge pe Dolha cu un gol de senzaţie, lob de la 25 de metri, bară-gol la vinclu! VIDEO

min. 69, 2-1: GOL Oţelul! A înscris Tudorie, găsit liber în careu de o centrare de pe partea dreaptă! VIDEO

Echipele

Oțelul: Abraham - Solomou, Miron, Sissoko, D. Popescu - Tavares, Milea, E. Dică (Tudorie 60) - L. Iorga (Brigido 46), Cernat, Hamroun. Antrenor: Florin Marin. 

U Cluj: Dolha - Ciupe, Skvorc, Cr. Munteanu, Jovanovic (Calcan 64) -  Kovacs (Paulinho 73), I. Neag - Ceppelini, Cristocea (Castillion 85), Morar - Mengolo. Rezerve: Veselovsky, Costin, Calcan, Paulinho, Achim, Van den Broek, Castillion. Antrenor: Adi Falub.

OCAZII:

min. 38: Două ocazii uriaşe pentru Universitatea! Kovacs şi Ceppelini sunt lăsaţi singuri cu portarul în două faze consecutive, dar primul trage tare pe lângă, iar al doilea trimite pe jos, însă Abraham deviază mingea, cu piciorul, în afară.

min. 20: Mengolo scapă din nou singur cu Abraham, încearcă scăriţa, dar este ghicit de portarul Oţelului.

......................

Oţelul Galaţi - Universitatea Cluj live online video 23 mai 2015, ora 16.00.  Universitatea Cluj are un meci decisiv astăzi la Galaţi pentru salvarea de la retrogradare. Victorie Gazului Metan în faţa Concordiei Chiajna le dă dreptul elevilor lui Adi Falub să spere până în ultima etapă. 

"Vom juca împotriva unei echipe care a făcut meciuri foarte bune în ultima vreme. Pentru noi este un meci care poate conta decisiv în lupta pentru salvare. Dacă mai avem şanse, vreau să ne batem pentru ele până la final, cât sunt ele de mici. Sunt U Cluj, nu orice echipă, vom lupta cu capul sus până la final! Deocamdată matematica nu ne retrogradează...Galaţiul joacă fără presiune şi are nişte jucători valoroşi. Un Cernat nu găseşti oriunde în România", a spus antrenorul Falub. 

Scenariu SF la "U" Cluj! Toate planetele trebuie să se alinieze pentru ca "studenţii" să se salveze de la retrogradare

"Sunt un luptător am luptat toată viaţa mea. Aşa am fost ca şi jucător şi ca antrenor. Dacă există o şansă, atunci mă bat pentru ea. Aşa vreau să gândească şi jucătorii. Până la urmă viaţa lor fotbalistică nu se opreşte aici. Toată lumea vrea fotbalişti care câştigă. E important pentru acest club să rămână în Liga 1"

Echipele probabile:

Oțelul: Abraham - Solomou, Miron, Sissoko, D. Popescu - Tavares, Cucu, I. Popa - Hamroun, Cernat, Iorga.
Antrenor: Florin Marin.

U Cluj: Dolha - Jovanovic, Neag, Skvorc, Ciupe - R. Costin, Munteanu - Viveiros, Morar, Ceppelini - Castillion.
Antrenor: Adrian Falub.

Oțelul - Universitatea Cluj se joacă sâmbătă, de la ora 16:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1 şi LookTV.

Comentarii
  • 2015-5-24, 13:57
  • Scris de : L
Postez un editorial mai vechi scris de Albusibiu, actual si azi pt falimentU:Gata, vă este de-ajuns. Iată-vă încă o dată cu coada între picioare, aşa cum aţi fost de fiecare dată. Aceasta vă este soarta, acesta este drumul de rang secundar pe care vi l-aţi hărăzit. Ştiu, vă este greu să pricepeţi şi să percepeţi ceva din viaţa asta, să înţelegeţi că toate se întâmplă dintr-o cauză şi cu un scop, că destinul omului ţine de sine însuşi, de acţiunile sale. Credeţi că sunteţi victime ale unei conspiraţii malefice, că sunteţi nedreptăţiţi, că sunteţi martirii planetei, acum, când contemplaţi adâncimea prăpastiei care vă aşteaptă. De fapt, sunteţi exact suma greşelilor voastre. Aceasta vă este lecţie, iar dacă nu vă va fi de-ajuns, atunci tot ea vă va fi şi soartă, mereu şi iar mereu. V-aţi bătut destul cu pumnul în piept, ca într-o tinichea goală. Aţi făcut suficiente invazii ale barbariei, aţi aruncat civilizaţia şi respectul la gunoi şi aţi raportat totul la propriul vostru sistem agresiv de valori. Aţi schingiuit memoria unui club de legendă, v-aţi comportat în numele său ca maimuţele într-un templu părăsit. Aţi făcut un cult pentru violenţă, verbală şi fizică, aţi încercat mereu să intimidaţi, să ameninţaţi, să striviţi ceea ce vă era superior. Aţi suferit cumplit de invidie, fără să aveţi putere de acţiune, fără să aveţi iniţiativă, fără să ştiţi să răbdaţi şi să aveţi răbdare, fără să înţelegeţi că fiecare om are drumul său şi viteza sa. Nu, voi aţi fost mereu cu ochii pe noi, aţi vrut mereu să obstrucţionaţi, să ne puneţi piedică. Nu v-a interesat nimic altceva, nu aţi avut ca ţintă să creşteţi ca un organism de sine stătător. Aţi făcut o obsesie bolnavă pentru CFR, aţi devenit o tumoare, un parazit. Mai devreme sau mai târziu acesta trebuia să vă fie finalul predestinat. n spiritul studenţesc al şcolii de corecţie, nu v-aţi dat seama că îi atrageţi doar pe cei asemeni vouă. A celor ce văd sportul ca o refulare şi ca o subvenţie socială. A celor ce nu ştiu să clădească ci doar să ciupească, cei ce au doar logica tupeului şi a câştigului facil, rapid, mincinos. Credeaţi că vă va merge aşa multă vreme? Vă miraţi acum de ce nu vrea nimeni să vi se alăture? Ce să facă oare cu voi? Să îi ţiuie urechile de la zgomotele pe care le produceţi? Da, sunteţi buni la zgomot. Poate sunteţi şi mulţi, aşa cum orice bacterie are posibilităţi nebănuite de multiplicare. Dar ce folos? Sfârşitul este mereu acelaşi: extirparea. Aţi afectat o parte din Cluj, o parte care poate ar fi putut fi adusă spre stadioane (al nostru şi al vostru), acea parte care căuta normalul, plăcutul, şi care a preferat să se ascundă din calea copitelor voastre. Nu aţi putut însă afecta Ardealul. U, prin vocea voastră, nu mai înseamnă absolut nimic aici. Aţi înjurat cu bestialitate cât să se audă până la Atlantic, aţi contaminat şi o parte din suporterii noştri, cei slabi în răbdare şi în puterea de a vă îndura mizeriile. Ne va lua mult timp până să curăţăm zona de ecourile voastre şi tocmai de aceea nu-mi doresc niciodată ca vreunul dintre voi să se convertească la CFR. Staţi acolo, mulţi câţi sunteţi şi scufundaţi-vă până la ultimul!Aţi dezlănţuit şovinismul tembel, atât de nearmonios şi de periculos în Transilvania. Aţi făcut asta cu o ipocrizie fără măsură, jignind memoria legendelor voastre de altă naţionalitate, a colegilor şi a concetăţenilor voştri, a celor cu care vă întâlniţi mereu pe stradă. Aţi agitat stindarde din care nu înţelegeaţi o iotă, aţi făcut mereu jocul altora. Aţi fost unelte, aţi fost folosiţi, nimic mai mult. Nu aţi fost în stare să câştigaţi nimic, ba mai mult, aţi fost umiliţi de noi de fiecare dată. Ne-aţi făcut mereu victoriile mai dulci, amintindu-ne că sunt o victorie a binelui, a frumosului, asupra schimonoselii. Ne-aţi stârnit stări din cele mai diverse: de la compasiune, la ură, până la dezgust. La ultimele meciuri nici măcar nu voiam să vă mai vedem în ochi, nu meritaţi prezenţa noastră. Aţi venit pe stadionul nostru, în casa noastră (clădită de noi pentru noi, ştiţi ce înseamnă a fi proprietar?) şi aţi proclamat dominaţia. Aţi jucat ca acasă, neştiind însă că în acest sezon CFR-ul a excelat în deplasare. În momentul în care aţi făcut din CFR-U un U-CFR aţi fost condamnaţi la înfrângere. V-aţi făcut-o cu mâna voastră. Însă gata, s-a sfârşit! Acum duceţi-vă şi căutaţi-vă mijloacele subzistenţei. Aţi trăit pe banii altora, iar acum sunteţi datori-vânduţi. Scoateţi banii sau dispăreţi în străfundurile fotbalului! Poate veţi reuşi să rezistaţi pe banii Primăriei în vreo divizie inferioară, uitaţi de televiziuni şi de gargara aferentă. Poate nu veţi mai reuşi nici asta. Insolvenţa nu e decât ultimul pas înaintea falimentului. Îl amână, dar, în cele mai multe cazuri, nu-l evită. Ceva ce a fost croit prost, nu se repară peste noapte. Eu nu mă aştept de la voi să fiţi cumpătaţi. Risipa făcută chiar şi în acest sezon vă va costa mult. Pregătiţi-vă. Lecţia încă nu a luat sfârşit pentru voi. Nu vă zic „Drum bun”, ci vă zic „Drumu’ ”!
  • 2015-5-24, 19:24
  • Scris de : gigi
L vine de la labar fraiere . Nu dori raul altuia .Inca nu e finish tot!
  • 2015-5-24, 12:23
  • Scris de : gogu
Răutatea și intoleranta voastră vizavi de CFR s - a întors ca un bumerang împotriva voastra.Invatati minte!
  • 2015-5-24, 09:00
  • Scris de : hop
la revedere pt nulitati! Pt Boc sa vina banii la unica echipa ce reprezinta orasul in Liga1
  • 2015-5-24, 01:29
  • Scris de : L
Mérgeti în B , voi hiliganni ai parazitii Clujului, sper sa rămâneți acolo si sa va desființării, huliganilor ai frusstratilor, voi care ati râs de noi....revin cu comentarii luni, prea multă sampanie! Escuse- moi :)
  • 2015-5-24, 00:40
  • Scris de : Universidad de Havana
Matematic in B si aritmetic in D.Sunt fericit si ma simt bine.
  • 2015-5-23, 23:58
  • Scris de : Tibi
Mersi Falub,Pojar,Popescu ca ati bagat echipa asta de doi lei in liga 2 !!! Beau in cinstea voastra un paharel:))) Sper sa mai ramaneti la club si la anul ,poate iarasi dati 5 goluri/tur si zburati si de acolo :))) U niciodata nu a fost o echipa care sa faca performanta,a fost o echipa mediocra!!!Mersi Walter,pardon Busca ca ai jupuit echipa asta:)))) Apropo si culorile echipei sant de doliu asa ca scriu doar atat:RIP U :)))
  • 2015-5-23, 20:44
  • Scris de : Gazeta
Pregatiti-va la finala fr.aierii, APOI MARS IN C!!!
  • 2015-5-23, 20:29
  • Scris de : bra
INTR-UN FEL E MERITAT, TOT ANU ATI SPUS DE CFR CA SE DISFINTEAZA SI CA ARPY FUGE IN STRAINATATE..SI HOPA SURPRIZA SURPRIZA...NOI PE 3 VOI IN LIGA 3.
  • 2015-5-24, 01:12
  • Scris de : Bucurie de moment. Cu atatea datorii nu puteti avea numai soarta urziceniului
.
  • 2015-5-24, 01:12
  • Scris de : Bucurie de moment. Cu atatea datorii nu puteti avea numai soarta urziceniului
.
  • 2015-5-24, 01:44
  • Scris de : bra
tu continua sa speri...asta-i tot ce onteaza, matineu si fara stadion, dar tu mori de grija cfr-ului....bai capsatule, voi aveti soarta urziceniului fara sa fi castigat nimic. Sunteti penibili...
  • 2015-5-23, 19:55
  • Scris de : flooo
Lasati-ne sa ne pregatim de finala cupei. Va invit pe protv in 31 mai sa vedeti galerie si dragoste adevarata.
  • 2015-5-23, 19:51
  • Scris de : NUMAI U
LASATI NE SA NE PREGSTIM DE FINALA CUPEI!!!!
  • 2015-5-23, 19:43
  • Scris de : mdea
asa, pe limba voastra: sunteti chelea pwlii!!! Doamne-Doamne v-a dat dupa sufletele voastre. si mai urmeaza, fiti pe faza. hai valea si multa mweee, slugi dinamoviste!
  • 2015-5-23, 19:01
  • Scris de : eu
Toți suporterii clubului neofascist maghiar, recunoscuți drept pizdele orașului, niște boschetari cumpărați de niște securiști să facă gargară pe internet , de pe același ip dar cu nick-uri diferite, sunt rugați să-și vadă de clubul lor de blatiști. Noi am scăpat de walter, cu sub 1 milion datorii, vom susține echipa indiferent de ligă. Referitor la meci: am ratat în continuu, după ratarea lui cepellini am și închis televizorul. Asta este când pentru noi joacă niște nenorociți de mercenari (ca la frâna). Am pierdut puncte ușoare cu botoșani, gaz, oțelul, viitorul, brașov... să mai continuu? Așa echipă slabă nu am avut niciodată, dar i-am scos pe frânari din cupă și i-am bătut în min 86. Mergem toți la București. Indiferent de condiții, susținem pe „U” ;)
  • 2015-5-23, 23:39
  • Scris de : gogu
Pe scurt.PROSTUL SATULUI.
  • 2015-5-23, 19:29
  • Scris de : kuku
Băiețică, în prostia ta încerci să insulți mulți oameni, care vorba vulgului, au mai multe vacanțe, decât ai tu educație. Ăsta este crezul tău. Vai de tine! P.S. Corect, pentru un universitar, s-ar fi scris ”să mai continui”.Și din cauza gramaticii ați ajuns unde sunteți.
  • 2015-5-23, 20:58
  • Scris de : eu
A propos, dobitocule, toți frînarii la un loc n-au atîta școală cât am eu. Comentariul tău e eminamente amuzant, singurul tău argument a fost o... greșeală GRAVĂ a ta de conjugare. Fantastic. Rugați-vă noaptea să se întoarcă arpi să mai apucați și voi o shaworma, un senviș :)) De câte ori va trebui să vă spargem fețele ? Încep să ne săturăm să ne pișăm pe voi, oligofrenilor. Bine că vă dați autogol nonstop
  • 2015-5-23, 23:41
  • Scris de : frUstrel
Unde ai făcut scoala? În Groapă? Te cred:)))
  • 2015-5-23, 20:51
  • Scris de : eu
Nu mai semnaliza, frânare, toți știm că sunteți niște analfabeți notorii! MUIE frâna! http://www.toatecuvintele.ro/conjugare/continua
  • 2015-5-23, 23:38
  • Scris de : Faliment"U"
Unde ti-ai facut scolile alea, baietas , La Gherla, in celula ? Esti un faliment, ca si clubul tau de gunoi. Sa dispareti cat mai repede, nu va fi nici un pacat! Si fascista e mamica ta, care te-a facut pentru alocatie, taran handicapat ce esti.
  • 2015-5-23, 19:21
  • Scris de : Pinteaviteazul
Cu urlaturile galeriei nu tineti echipa in Liga...dati cu carsamizi laTurda si o sa vedeti voi !!!
  • 2015-5-23, 18:54
  • Scris de : Faliment"U"
macar nu trebuie platita chirie la Cluj Arena!
  • 2015-5-23, 18:47
  • Scris de : gogu
Incredibil cât de prosti trebuie sa fiti.Cu Astra ați ratat 4 mari, cu Otelul 4 singur cu portarul.Voi va dați seama ca cu astea 5 puncte și victorie cu Ceahlăul erați salvati? Aiaiai
  • 2015-5-23, 19:04
  • Scris de : Luda
Asa se intampla cand o echipa este infiintata doar impotriva unei alte echipe. PingUinul se mobilizeaza doar impotriva CFRului, dar impotriva altor echipe se vand pe bani marunti.
  • 2015-5-23, 19:28
  • Scris de : teroare
Te rog sa nu faci copii ! Romania o sa fie o tara mai buna fara mostenitorii tai.
  • 2015-5-23, 20:44
  • Scris de : TEROARE-N BUDA?
si mama ta ce parere are? asta era o ruga pt. ma-ta?
  • 2015-5-23, 18:37
  • Scris de : val
Ați ras de noi și de problemele noastre cu o răutate ieșită din comun.Uite ca cineva, acolo sus, v - a pedepsit crunt ptr asta.Drum bun!
  • 2015-5-23, 18:55
  • Scris de : Va asteptam si pe voi cat de curand. Inca nu stiti ce inseamna insolventa. Datoriile care le aveti o sa va falimenteze
.
  • 2015-5-23, 18:55
  • Scris de : Va asteptam si pe voi cat de curand. Inca nu stiti ce inseamna insolventa. Datoriile care le aveti o sa va falimenteze
.
  • 2015-5-23, 18:33
  • Scris de : PA PA
ati fost m"u"iti , f"u"tuti in c"u"r si expulzati din liga I ... multumim dlui Busca pentru destintarea m"U"istilor
  • 2015-5-23, 18:59
  • Scris de : Poti sa i multumesti si lui Arpi pt desfiintarea voastra in curand
.
  • 2015-5-23, 19:28
  • Scris de : Pinteaviteazul
Pina unaalta ne-a lasat vitrina plina de trofee si ne-a dus in toata Europa....si nu uitati doua campionate le-am luat in curtea voastra !!! Ce o mai fi om vedea ! Pe voi v-a parasit Busca pt. Fidel Castro,al nostru macar a mers in Dubai.
  • 2015-5-23, 21:15
  • Scris de : Da numai ca intre 1 milion si 20 milioane e cam diferenta
.
  • 2015-5-23, 18:30
  • Scris de : val
Mai Băligan..Tu și mort tot cu CFR ai treaba? Vaivai:)))
  • 2015-5-23, 18:28
  • Scris de : REALITY
De cativa ani va tot chinuiti sa retrogradati ! In sfarsit v-a reusit , felicitari !!!
  • 2015-5-23, 18:26
  • Scris de : Pinteaviteazul
Profetiile s-au adeverit...CFR pe podium si mindria Clujului ejectata din Liga I....!!!
  • 2015-5-23, 18:18
  • Scris de : mmarius
Ăsta e măcar scăpăm de busca ..în B în D nu contează un nou început cu o strategie bine gândită cu o conducere activa în scurt timp revenim în A......văd ca or intrat franarii cu nik-uri de uisti sa înjure U uita ca încă nu e roz la ei da om vedea în viitor cine rade la urma....HAIDE U
  • 2015-5-23, 18:14
  • Scris de : pingUinescu
Eu nu merg in liga a IV-a cu U, de azi tin cu CFR! HAI DRAGA CFR!!!
  • 2015-5-23, 18:58
  • Scris de : Niciodata sobolan !
.
  • 2015-5-23, 18:13
  • Scris de : LA REVEDERE VA SPUNEM LA REVEDERE !!!
LA REVEDERE VA SPUNEM LA REVEDERE !!!
  • 2015-5-23, 18:09
  • Scris de : la revedere
GEORGESCULE-CANALIE HAI LAUDA SI ACUM PANARAMELE TALE ASTIA SUNT VIITORUL UNIVERSITATII SAU MAI BINE RUSINEA CLUJULUI.
  • 2015-5-23, 18:09
  • Scris de : serj
Lasa ca or reveni la toamna in liga a 2 sub denumirea de cfr U sau ASA U sau CSU.... isi face Boc o jucarie pentru fetele lui si in loc de sepcile rosii vor fi fustitele roz :))
  • 2015-5-23, 18:08
  • Scris de : NUMAI U
RUSINE SA VA FIE EMBLEMELOR ! ASTAZI A-TI RETROGRADAT ACEST FRUMOS CLUB DE TRADITIE DIN ROMANIA ! EMBLEMELE ADRIAN FALUB,MARIUS POPESCU,ETC TREBUIA SA VA DATI DEMISIA DE ONOARE DUPA PRIMELE TREI ETAPE CAND A-TI VAZUT CA NU AVETI REZULTATE.BRAVO ROBERT VESELOVSKY PE CARE TOT L-ATI PUPAT IN CUR A PIERDUT PUNCTE IMPORTANTE.GANEA A SALVAT ECHIPA ASTA INTR-UN MOMENT MULT MAI GREU.
  • 2015-5-23, 18:28
  • Scris de : A-ti? a-ti? a-ti?:)))))
.
  • 2015-5-23, 18:07
  • Scris de : nUmai "U"
Falub antrenor de liga a 4 -a. Poi el a venit in locul lui Ogararu ca sa schimbe ceva si nu a schimbat nimic a jucat in continuare cu Gravenberc ( pana s-a plictisit ala si a plecat acasă ) cu urmașul lui Kluivert ( marele Castilion care nu poate câștiga un duel la cap cu orice jucător ar sari ) si Cepelini ( Vecinul lui Suarez ) si asa mai departe. Poi de ce nu ai schimbat ceva Falube ca doar de aia ai venit sa schimbe ceva si sa salvezi echipa dar parca am jucat mai rău cu tine decât cu Ogararu. Nici pe Ogararu nu il suportam cu filozofiile lui dar îmi pare rău ca nu a rămas el pana la sfârșit poate era mai bine. Du-te falub si lasă-ne!
  • 2015-5-23, 18:06
  • Scris de : popa
Nici nu vreau sa mă gândesc ce e în sufletele voastre.Sa învățați sa nu mai doriți raul celuilalt...Asta e.Drum Bun în B.Sper totuși sa reveniți cât mai repede.
  • 2015-5-23, 19:31
  • Scris de : Pinteaviteazul
Nu mor caii cind vor ciinii !!!
  • 2015-5-23, 18:05
  • Scris de : popa
Nici nu vreau sa mă gândesc ce e în sufletele voastre.Sa învățați sa nu mai doriți raul celuilalt...Asta e.Drum Bun în B.Sper totuși sa reveniți cât mai repede.
  • 2015-5-23, 18:27
  • Scris de : La anu se face rocada. Bucurie de moment
.
  • 2015-5-23, 18:04
  • Scris de : un franar bucuros
RIP Universitatea!
  • 2015-5-23, 19:02
  • Scris de : Un franar prost:)))
S P
  • 2015-5-23, 18:28
  • Scris de : Bucurie de moment. Noi intram in faliment pt 1 mil €. Voi aveti 20 mil €
.
  • 2015-5-23, 18:02
  • Scris de : u
gata...s-a terminat...felicitari falub si fataraului de ciupe!
  • 2015-5-23, 18:00
  • Scris de : gino
Io in viata mea nu am văzut asa fotbalisti neputinciosi ca cei din actuala echipã a Universitati Cluj.Rusine,rusine,rusine.
  • 2015-5-23, 17:53
  • Scris de : arrow
Recunosc, CFR este echipa Clujului.
  • 2015-5-23, 16:20
  • Scris de : hoopaa
hooopa ca am dat gol. 70% suntem salvati.
  • 2015-5-23, 16:58
  • Scris de : medias
Salvati de la ce?
  • 2015-5-23, 15:37
  • Scris de : adevaratul administrator Clujana
E drept, ii primim, o sa facem multi bocanci din piele de pinguin. O sa facem si mici din ei dar bere nu servim, o sa bem doar cuba libre
  • 2015-5-23, 14:31
  • Scris de : administrator "stadion" clujana
astea-s doar vise de pinguini, la anul va astept cu drag pe celebrul stadion clujana unde fiecare suporter va beneficia de doi mici si o bere gratuit
  • 2015-5-23, 13:55
  • Scris de : cica neamtzu educat de cacat
vlad munteanu UN PRESEDINTE DE VIITOR ha ha ha ha haha ha ha ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • 2015-5-23, 14:31
  • Scris de : gigi
Esti in ultima faza ?