Fotbal

  • ASA Târgu Mureș
  • CS U Craiova
  • STEAUA Bucureşti
  • PANDURII Tg Jiu
  • PETROLUL Ploieşti
  • ASTRA Giurgiu
  • DINAMO Bucureşti
  • FC BRAŞOV
  • CFR Cluj
  • RAPID Bucureşti
  • CONCORDIA Chiajna
  • GAZ METAN Mediaş
  • OŢELUL Galaţi
  • U cluj
  • VIITORUL Constanţa
  • CEAHLĂUL Piatra Neamţ
  • FC Botoșani
  • CSMS IAŞI

Toți căpitanii lui "U" Cluj, pe bancă? Teja se gândește să-l schimbe pe Jula cu Mengolo în meciul de azi de la Chiajna

  • Publicat în 11 August, 2014 la 13:25
  • de
Toți căpitanii lui "U", pe bancă?
Justin Junior Mengolo (în alb-negru) a jucat bine în amical. Foto: Daniel Rus
Cine ar trebui să joace titular în atacul lui "U", cu Chiajna?
  • 5.48%
    Jula
  • 71.23%
    Mengolo
  • 23.29%
    Ambii
Voteaza si tu!

Evoluția foarte bună a lui Justin Mengolo în amicalul de joi l-a convins pe Mihai Teja să-l titularizeze în partida de luni cu Chiajna. Atacantul nigerian a marcat două goluri în partida cu Metalurgistul Cugir (detalii și foto). 

Astfel, s-ar putea crea o situație inedită, cu toți cei 3 căpitani - Raul Ciupe, Dan Bucșa și Emil Jula - în postura de rezerve.

"U" Cluj, echipa probabilă: Niculescu - Jovanovic, Skvork, Ducu Ninu, Muşat - Raul Costin, A. Lungu - Boutadjine, Kovacs, N.Viveiros - Mengolo

Meciul Concordia Chiajna - Universitatea Cluj se joacă luni, 11 august, de la ora 18.30, pe Look TV și liveTEXT pe stiridesport.ro.

PROGRAMUL ETAPEI, CLASAMENT ȘI REZULTATE

Comentarii
  • 2014-8-11, 13:51
  • Scris de : Adrian
Trebuie jucat cu 2 atacanti daca vrem sa facem puncte pe Jula nu prea te poti baza poate o repriza ca numai poate alerga pe teren.Meciul ar trebuii inceput cu Mengolo si Jula in atac si in repriza a doua sa intre si Jonathan in locul lui Jula.Teja trebuie sa joace la vicorie daca este antrenor daca e las va juca cu 6 fundasi cu curu in poarta pana acum tot declara ca merge la victorie vrem sa vedem fapte domnule antrenor ca de promisiuni ne-am saturat.
  • 2014-8-10, 14:18
  • Scris de : eU
Comentarii postate numai de minoritari, care sunt fara bipezi in familie.Mai hodiniti-va, ca va va plesni fiara de atata ura!
  • 2014-8-10, 22:58
  • Scris de : uefa
suntem pe loc de cupa europeana teja secundu ......dar daca intoarcem clasamentul.......SE STRANGE LATUL MITICA
  • 2014-8-10, 17:22
  • Scris de : Andrei
Muistule sunt uist si ma pis pe tine oricand franare .Dai limbi in cur la marele Teja si dupa meciul cu Chiajna daca o sa pierdem o sa zica ca mergem la victorie si cu Brasovul dar el zice la jucatori sa stea cu curu in poarta si joaca cu un singur atacant.Mai uitate idiotule inainte de a comenta ce joaca acest mare antrenor si cum pune jucatorii in teren.
  • 2014-8-10, 13:17
  • Scris de : Redpitbull
Mijlocasii sunt ai lui prodanca , Bucsa si Ciupe nu sunt!Lemnaru a fost dus la Steaua de prodanca , cred ca e mare iubire acolo la Otopeni , walter+ prodanca!
  • 2014-8-10, 13:07
  • Scris de : Mircea
Daca joaca cu un singur atacant inseamna ca isi bate joc de noi de suporteri si de echipa .Trebuie jucat la victorie ca trebuie sa recuperam punctele pierdute cu Dinamo .Teja declara mereu ca mergem la victorie dar cel mult un egal scoatem sau pierdem prea mult vorbeste vrem sa vedem fapte sa arate ca e antrenor si sa castigam la Chiajna!!
  • 2014-8-10, 10:57
  • Scris de : lon
niculescu ciupe neag fofana musat achim lungu calcan sauvadet karim jula,antrenati de secundu teja sau mai bne zis,,,,,pilosiiii
  • 2014-8-10, 08:37
  • Scris de : Alin
Ma secundule deja ne enervezi joaca ma fraiere cu 2 atacanti daca vrei sa castigam sau ce pula mea facem esti un incompetent daca pierdem macar stim o treaba ca am incercat .Dute ma jegosule si da-ti demisia, Ganea era antrenor fata de tine tu esti doar prieten cu antrenorii ai fost si vei ramane mereu un secund.Numai 'U'
  • 2014-8-10, 08:02
  • Scris de : uist
ca sa joci fotbal cu atacuri pozitionale trebuie sa ai fotbalisti nu doar jucatori de fotbal adusi pe spagi si comisioane.teja si munteanu doi mitici parveniti si lasi.SE STRANGE LATUUU
  • 2014-8-10, 03:00
  • Scris de : cora
Niculescu e un pitic, trebuie jucat cu 2 atacanti. Nu stiu cum se face, dar vad ca iarasi suntem la subsol. Fara Lungu.
  • 2014-8-09, 23:33
  • Scris de : Andrei
Parca vad ca acest nenorocit iara o sa faca o prostie ne vom apara tot meciul si pe contraatac daca iese ceva e bine daca nu o luam la Chiajna .Mergem la victorie la Chiajna cu un singur atacant jucam iara la nimereala.Joaca ma Teja cu Mengolo si Jula in atac sau Mengolo si Joanthan daca zici ca mergem la victorie daca nu taci din gura lasule ca numa gura e de tine esti varza.
  • 2014-8-09, 20:43
  • Scris de : hiena
vestiarul se va intoarce impotriva lui teja pt ca este un nenorocit
  • 2014-8-09, 19:29
  • Scris de : bula(u)
Jula e un fel de Dedu dar mai lent.
  • 2014-8-09, 18:52
  • Scris de : yo
Baga pe alt cineva Teja in poatra ca luam u bascula de goluri. Si pe Jonathan ala sa vedem ce ii de iei