Fotbal

  • ASA Târgu Mureș
  • CS U Craiova
  • STEAUA Bucureşti
  • PANDURII Tg Jiu
  • PETROLUL Ploieşti
  • ASTRA Giurgiu
  • DINAMO Bucureşti
  • FC BRAŞOV
  • CFR Cluj
  • RAPID Bucureşti
  • CONCORDIA Chiajna
  • GAZ METAN Mediaş
  • OŢELUL Galaţi
  • U cluj
  • VIITORUL Constanţa
  • CEAHLĂUL Piatra Neamţ
  • FC Botoșani
  • CSMS IAŞI

Sport Viral Foto
Iubita lui Cadu, jucătorul emblematic de la CFR Cluj, s-a lansat în industria cinematografică de la Hollywood! Este fană a Universităţii Cluj!

Iubita lui Cadu ţine cu rivala "U" Cluj!
Ana Maria Pop, misterioasa iubită a lui Cadu, ţine cu rivala Universitatea

Ricado "Cadu" (33 de ani), fostul căpitan al celor de la CFR Cluj, trăieşte o frumoasă poveste de dragoste cu clujeanca Ana Maria Pop. Tânăra a practicat avocatura 3 ani în România, însă a renunţat în favoarea carierei de actriţă. După despărţirea de CFR, Ana Maria l-a urmat pe Ricardo în Cipru la AEL Limassol şi apoi în Portugalia, la Gil Vicente. 

Ana Maria Pop a participat în acest an la Festivalul de la Cannes cu pelicula "Exodus to Shanghai". Clujeanca de 30 de ani a urmat şi 3 ani de cursuri de actorie la Los Angeles la clasa Ivannei Chubbuk (a lucrat cu Charlize Theron, Brad Pitt, Eva Mendez, Halley Berry),  modelul său fiind Charlize Theron. Ana Maria a debutat pe marele ecran într-un film românesc, "Palatul pionierilor". Ea a cochetat şi cu lumea modei, unde a avut câteva proiecte.

"Nu m-am considerat niciodată un model. Sunt avocat de profesie. Am participat la Săptămâna Modei de la Paris şi New York, dar am mers doar de 3 ori pe un podium. Am mai colaborat şi cu revista Runway, pentru care am fost imaginea ei pentru un an"

Este fană Universitatea Cluj

Actriţa clujeană a dezvăluit că este mare suporter al Universităţii Cluj şi a povestit cum l-a cunoscut pe Cadu de la CFR. "Sun fană a echipei U Cluj şi l-am văzut pe Ricardo la un meci cu rivala din oraş. Fiecare ţine cu echipa lui şi avem un respect reciproc. L-am cunoscut apoi printr-un amic care a organizat un barbecue. Nu a fost dragoste la prima vedere, pentru că l-am mai văzut jucând, dar a fost dragoste la prima conversaţie. E o chimie între noi, sunt lucruri care nu trebuie explicate", a spus Ana Maria în presa din Portugalia.

 

Ana Maria Pop a fost prezentă la festivalul de Film de la Cannes

 

Comentarii
  • 2015-8-27, 12:39
  • Scris de : L
Ouuuuaaaauuu ce stire tare!!! Nu trebuia pusa emblema cu exclusiv? Chiar va credeti ziarist?
  • 2015-8-27, 11:53
  • Scris de : Marius
vrei sa vorbesti de curat?tu uiti din ce bani a fost tinuta universitatea atatia ani? CFR a stat o gramada de ani in B si C, cand voi erati sustinuti si pupati in cur de autoritatile clujene...ai cam uitat sau esti prea tanar sa stii asta? CFR a realizat din punct de vedere fotbalistic ce voi nu ati realizat si nu veti realiza niciodata
  • 2015-8-26, 22:37
  • Scris de : Zacea
Daca asta e jagardea ordinara atunci toate alea de sub ea ar merita eutanasiate boilor. De asta nu ati aasta nu ati auzit nimic rau da mintea voastra de cacanari dibiteaza ca doar strugurii sunt acriii.ddaca era fata de infractor nu era bine da fata de" jeneral" e jenant pt niste mediocrii ca voi. Sunteti niste ratati inculti. Si ati vazut voi scena cu el in genunchi in fata panaramei de nevasta-sa care dupa divort a fost combinata cu cativa din cluj si toata portugalia?daca sunteti prost informati nu mai scrieti ca va bate "al de Sus". Ratatilor. Va toade ciuda ca o fata care nu s*** p*** a ajuns undeva nu ca nevestele voastre culese din after 8. Yaks
  • 2015-8-26, 21:55
  • Scris de : Eu
Frânarii se bucură ca un țigan portughez e combinat cu o jagardea ordinară, fiică de milițian ( iar milițianul sigur e frânar) :)). Hahaha. Ce mici sunteți, ce bucurii aveți. În rest, cadu tot o p**da ordinară și cerșetoare rămâne. El a stat înaintea nevestei în genunchi, ca un țigan cerșetor și frânar ce e. :)) (iar acolo a văzut o țară întreagă ce poate blatistul-șef de la cfr)
  • 2015-8-26, 20:38
  • Scris de : Attila
Iatã incã un exemplu cã fanii U sug pula CFR-istilor :))))
  • 2015-9-14, 22:22
  • Scris de : Dan
Si sobolanii dau limbi in pizda Uistelor;))) nu ma refer doar la tribuna visinie;)))
  • 2015-8-28, 15:33
  • Scris de : 2
adevar graiesti:))
  • 2015-8-26, 21:07
  • Scris de : zsolt
dar ca tu mi-o sugi mie zilnic nu se pune atty draga?
  • 2015-8-26, 20:26
  • Scris de : pt gruia (m.uia)
ce bucuros e sluga lui arpi,insolventul..ca joaca un meci in plus acasa fata de sezoanele trecute :))..ca la meciul cu U era in deplasare ..ne bagam ceva in ei si ne auzeau si cu boxele la maxim..karaoke boys..:))
  • 2015-8-26, 21:50
  • Scris de : stiridesport.ro
Pentru mai multe informații despre U Cluj, vă rugăm consultați liga2.ro, uclujdesființarea.ro, vă mulțumim pentru înțelegere!
  • 2015-8-26, 19:56
  • Scris de : Gruia
Pe mine mă bucură această bombă de presă, lansată de prestigiosul stiridepinguini.ro. Înseamnă că Ricardo își continua vechile obiceiuri, doar că acum n-o mai face la doi-trei-patru ani odată, ci își b.a.g.ă zilnic ceva in SIMBOL”u”L pinguinilor.
  • 2015-8-26, 20:22
  • Scris de : miuagruia
ar trebui sa te muti pe stiridefranari.ro sau stirideblatisti.ro..si noi ne bagam zilnic ceva in voi si din B..mai ales pe net ca in oras nu va vedem :))
  • 2015-8-26, 21:24
  • Scris de : gruia
Apropos de blatiști, poate-ți dă de gândit știrea asta: http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL/Competitii/Liga+1/VIDEO+Parvulescu+s-a+despartit+oficial+de+Pandurii+dupa+ce+a+fos Eu aștept, încă, raportul Comisiei FRF, care, se spune, a investigat cazul. Ăsta ar fi al doilea blat dovedit, măi pinguinilor, după valiza idolului vostru, Jiji Bekali.
  • 2015-8-26, 22:07
  • Scris de : eu
Ați băgat Voința Sibiu în B când i-ați furat cu aurolacul de Beto. Blat cu Craiova să luați tilul, blat cu walter (2 meciuri cumpărate în manelării cu trică și alți țigani aciuați pe lângă grof și securist), blat cu oțelu, cu rapidul, cu bistrița vreo 10 blaturi (antologic când Sabău a băgat juniorii cu cfr-ul pretextând că „așa a considerat el”...da, să schimbe toată echipa :)) ), blat cu Mediaș... mai continuăm? Sunteți cea mai mizerabilă și infractoare echipe din țară, slugarnici ai Securității ce sunteți. Ați reușit să eclipsați blaturile stelei din comunism, șobolanilor!
  • 2015-8-27, 18:00
  • Scris de : VickThor
Și îți dai seama că toate echipele enumerate de tine s-au desființat sau au ajuns în liga a doua?
  • 2015-8-27, 01:13
  • Scris de : Adi
"aurolacul" de Beto a aparat in finala de Europa League, pe cand pinguinii vostri abia cunosc liga 1. Asa ca lasati aerele astea de mari vedere, spor la descoperiri de sate in B, in restu, numai bine.
  • 2015-8-27, 09:07
  • Scris de : eu
Deci dacă a ajuns să apere în Portugalia și să facă performanță, înseamnă că nu s-a trântit ca un blatist ordinar băgând Voința în B? Logică de frînar... Atâta știți, jigniri și frustrările cu B-ul... doar acolo ați fost 90 de ani, susținători ai echipei-fantomă reciclată de securiști și grof!
  • 2015-9-14, 16:40
  • Scris de : Alt eu
Eu știu că apără în Spania Beto, la Campioana EL, dar în fine
  • 2015-8-26, 22:28
  • Scris de : Gruia
Am adus, in Cluj-Napoca, primele trei titluri de campioni ai României (de care și voi, pingunii clujeni ar trebui să aveți o mândroșenie). Am participat de trei ori în CL. Am făcut performanță. Prin 1998 nu îmi închipuiam că va fi posibil. A fost frumos și, eu sper, o să mai fie. Eu sunt îngrijorat pentru deplasarea voastră la Târlugeni. Vă urez să găsiți drumul, restul este cancan.
  • 2015-8-27, 11:00
  • Scris de : @cocina
in 1998 s-a nascut bunicul tau, ala de care esti mandru ca tot cu kvsc tinea
  • 2015-8-27, 09:09
  • Scris de : Eu
Și-n Liga 2-a, mergem cu demnitate cu o echipe cu tradiție: UTA, Oradea, Brașovul, Olimpia, nu cu blatiști ilfoveni. I-am spus și colegului de mai sus ( de fapt tot ție, că aveți același IP :))) ), voi ați fost 90 de ani în liga a TREIA până să se arunce cu bani negri și manevre cu primăria cu concesionarea stadionului... nu e nimic curat la voi, zdrențelor! ;)
  • 2015-8-28, 15:38
  • Scris de : 2
pun pariu ca nu stii unde este Tarlungeni daca nu cauti pe google:)) ,mai ai tupeu sa vorbesti de traditie :)), atentie mare ca daca va bat aceste echipe de traditie la anul liga3.ro trebuie sa va cautam :))
  • 2015-8-26, 23:28
  • Scris de : gps
Voi trebuie sa stiti bine drumurile tarii, ca le-ati batut vreo 50 de ani.
  • 2015-8-27, 12:58
  • Scris de : ucj
Cine le-a batut ca pe vremea aia aveau 5-10 acari ,suporteri,nici macar lupul singuratic nu tinea cu ei;acum ce mai misca 20 de shaormari