Exclusiv Plan diabolic înainte de derby! Conducerea lui CFR Cluj le pregăteşte o surpriză fără precedent fanilor Universităţii!

Plan diabolic înainte de CFR - "U"!
Fanii lui U nu vor mai putea urmări derby-ul din Gruia de la tribuna a II-a. Foto: Daniel Rus

"Joi vom lua o decizie în ceea ce priveşte accesul la derby-ul dintre CFR Cluj şi U Cluj. Un lucru e cert: nu se va mai întâmpla ceea ce s-a întâmplat anul trecut", a fost declaraţia lui Iuliu Mureşan, oferită pentru stiridesport.ro la începutul săptămânii.

Ce s-a întâmplat la meciul din sezonul trecut? Fanii lui U Cluj au refuzat biletele care le-ar fi asigurat accesul în sectorul unde, de obicei, stă galeria oaspeţilor. Suporterii şepcilor roşii s-au grupat la tribuna a II-a şi au fost acuzaţi la finalul disputei că au vandalizat un grup social şi câteva camere de luat vederi.

Şefii celor din Gruia vor să ia măsuri pentru a nu se repeta incidentele din returul campionatului trecut. Atunci, U Cluj s-a impus cu 2-1, iar fanii au intrat în teren la finalul partidei.

Nu se vând bilete la cele două tribune!

O variantă discutată de Iuliu Mureşan şi de Arpad Paszkany şi validată de juriştii clubului ar putea consemna o nouă premieră în fotbalul românesc. Conducerea clujenilor se gândeşte serios să nu scoată bilete la vânzare la cele două tribune. Astfel, în tribuna I şi tribuna a II-a vor avea acces doar abonaţii şi cei care vor beneficia de invitaţii la meci.

Pentru a nu fi acuzaţi de discriminare, conducătorii clubului CFR Cluj le vor pune la dispoziţie bilete fanilor lui "U" doar în "ţarcul" refuzat de suporteri la ultimul meci dintre cele două echipe. Conform informaţiilor stiridesport.ro, simpatizanţii lui U vor trebui să plătească o sumă exorbitantă pentru a urmări meciul exclusiv din sectorul destinat galeriei oaspeţilor. Un tichet în "peluza" oaspeţilor ar costa 200 de lei!

Varianta are şanse mari să rămână în picioare, până joi, când conducerea feroviarilor va anunţa decizia luată. Până atunci, va urma o nouă întâlnire cu Jandarmeria. S-au primit asigurări că vor fi dispuse efective importante de forţe de ordine în jurul arenei, dar jandarmii nu mai pot intra pe stadioane decât în cazuri de forţă majoră. În interiorul stadionului, paza e asigurată de firma de ordine cu care clubul are contract.

Măsuri de securitate extraordinare la derby-ul Clujului. Iuliu Mureşan: "Fanii lui U nu vor mai face prostiile din sezonul trecut"

Comentarii
  • 2014-9-24, 16:22
  • Scris de : NOI SUPERIORII
Cate etape de suspendare au primit ca , de catva timp ,joaca numai cu tribunele goale ?!
  • 2014-9-24, 16:19
  • Scris de : NOI SUPERIORII
Stie cineva de ce au jucat gunoierii FARA SPECTATORI meciul cu Craiova ?!
  • 2014-9-24, 16:56
  • Scris de : Spectatorii au fost sa o futa pe mata
Lunea de la ora 21 voi nu va strangeti nici 500 de sobolani , cati sunteti dr toti
  • 2014-9-24, 16:56
  • Scris de : Spectatorii au fost sa o futa pe mata
Lunea de la ora 21 voi nu va strangeti nici 500 de sobolani , cati sunteti dr toti
  • 2014-9-24, 16:25
  • Scris de : 1u
Stateau la coada sa dea mue la mata
  • 2014-9-24, 15:45
  • Scris de : hehe
http://liga1.ro/html/clasament_spectatori mai sa fie,oare unde sunteti "dragi" pinguini?
  • 2014-9-24, 15:50
  • Scris de : hehe
Iata dovada ,ca sunteti putini DA PROSTI,AGRESIVI,PRIMITIVI (valabil numai pentru categoria de nemernici,ca din fericire sunt si suporteri U foarte normali si de bun simt,din pacate nici ei nu mai merg la meciuri din cauza primatelor agresive)
  • 2014-9-24, 15:11
  • Scris de : 1u
Tot m-am cacat pe mine, am crezut ca se apuca Muri de dieta. Pfuaiii....
  • 2014-9-24, 15:12
  • Scris de : ultras radio gruia FM
Eu am crezut ca nu mai primim pachetel
  • 2014-9-24, 15:05
  • Scris de : @ionita sorin
Ce fata de traseista are curva ta, oare nu o duci la toaleta luni sa nu mai spargem laovoarul, sa ii spargem muia?:)))))
  • 2014-9-24, 15:01
  • Scris de : iosif
Oare de unde imi pot face rost de invitatie la meci? Se dau tot la pachet cu haleala?
  • 2014-9-24, 15:00
  • Scris de : luis
Multumim domnule presedinte Muresan pentru ca va ganditi la suporterii visinii. In felul acesta pot sa imi scot fularul din plasa chiar de la 7 strazi. Deja am orgasm!!!
  • 2014-9-24, 14:27
  • Scris de : moldo
Asta e surpriza ? Eu credeam ca o aduc pe ana maria feher sa ne s...ga pe fiecare !
  • 2014-9-24, 12:15
  • Scris de : Cocina din gruia goala ?
Nu cred ca Muresan isi asuma haosul care va degenera in Cluj , daca nu pune bilete in vanzare. Si oricum n ar rezolva nimic doar pe moment pentru ca vine returul. Ca o sa puna bilete mai scumpe...e dreptul lor, dar si asra va amplifica ura fata de echipa lui.
  • 2014-9-24, 11:19
  • Scris de : Doru
Eu in locul lui Muresan i-as chema pe acesti gunoieri ai lui Walter si Becali sa faca curatenia de dupa meci, poate mai gasesc cioburi din chiuvetele si pisoarele pe care le-au spart anul trecut (multi dintre ei atunci au vazut chiuvete pentru prima data)... Ce treaba au ei cu meciul, si in general cu fotbalul? Apropo, stiati ca la ultimul meci din campionat au fost 82 de platitori de bilete pe superbul stadion construit de autoritati pentru un club privat, care are ca si activitate principala servicii de salubritate si secundar fotbalul - nivel "curtea scolii" !!! Asta e "marea" echipa a Clujului!
  • 2014-9-24, 11:24
  • Scris de : Victor
Ai uitat un 0 la numărul de bilete. În schimb la voi se sare de 1 mie de oameni doar cu Steaua, Dinamo și „U” și și atunci doar că oaspeții vin cu miile... voi acolo, câteva sute de fanatici slugarnici ai securistului. :)
  • 2014-9-24, 15:38
  • Scris de : he,he
ia vezi aici si mai gandestete inainte de a spune prostii http://liga1.ro/html/clasament_spectatori
  • 2014-9-25, 17:01
  • Scris de : hehe
gandeste-te
  • 2014-9-24, 11:24
  • Scris de : Victor
Ai uitat un 0 la numărul de bilete. În schimb la voi se sare de 1 mie de oameni doar cu Steaua, Dinamo și „U” și și atunci doar că oaspeții vin cu miile... voi acolo, câteva sute de fanatici slugarnici ai securistului. :)
  • 2014-9-24, 10:52
  • Scris de : Victor
Dacă veți studia atent discursul șablonizant, clișeistic al cfriștilor, veți observa că transpar (maniaco-obsesiv) 3 idei mari și late: a) Suporterii oaspeți trebuie să stea în „țarcul” lor. b) e bine că se scumpesc prețurile cu 2000% față de un meci obișnuit pentru a recupera (în AVANS!)daunele. c)„ai mai chema in casa ta un vandal?” Desigur, toate acestea sunt înzorzonate cu cele mai birjărești și spurcate înjuraturi, cu frustrări spumegânde și lipsa crasă a cunoașterii limbii române. Cu toate acestea, ei vorbesc de „civilizație”, „bun-simț”, „spirit european”... vorbe-n vânt, de la niște securiști frustrați, mici și analfabeți. Sunt 2 opțiuni: 1. Ori toți cfriștii au același discurs, tras la indigo, repetat obsesiv. 2. Ori sunt doar vreo 3 care-și schimbă nick-urile. oricum ar fi, sunt absolut penibili. :) Știri de sport, pune-ți ip-urile publice ca să vedem și noi dacă ne batem cu cfriști sau doar cu un cfrist! :)
  • 2014-9-24, 11:06
  • Scris de : Sunt maxim 3 postaci
Ar fi mai multi dar , majoritatea sunt analfabeti si unguri care nu stiu sa scrie pentru ca au ignorat scolile romanesti.
  • 2014-9-24, 10:54
  • Scris de : Victor
errata: puneți ip-urile!
  • 2014-9-24, 11:47
  • Scris de : pontica
se iarta cand pui un r in loc de t, doar is una langa cealalta, dar "puneti" cu "pune-ti" chiar daca se aseamana nu se aduna studentule.
  • 2014-9-24, 12:45
  • Scris de : M
Prietene, las`o asa. A scris bine.
  • 2014-9-24, 09:51
  • Scris de : Luni orasul va fi din nou alb negru
Franarlor voi acasa sunteti in deplasare si in Romania sunteti acasa de la Bors incolo. Manevra asta o faceti, ca sa nu fiti umiliti a nush cata oara pe propriul stadion. La fel a ti facut si cu boxele si a ras o tara intreaga de voi. Oricum se stie in Cluj doar U conteaza ! Răspunde
  • 2014-9-24, 09:28
  • Scris de : tamas
nu cred ca venit in peluza noastre se intra doar cu abonamente deci stati la sectorul oaspetilor
  • 2014-9-24, 11:43
  • Scris de : Muie cfr
Va luam abonamentele si va rupem muia. Daca vreti razboi va aratam razboi. Si o sa vedem cum o sa se justifice muresan sluga bozgorului, daca va fi haos in Cluj
  • 2014-9-24, 12:12
  • Scris de : Sory
Rupe-i muia la măta,la meciul cu Craiova ați fost o mînă de oameni,e un meci de fotbal prostule nu război,de altfel loc în pușcărie este și pt unul ca tine.
  • 2014-9-24, 12:25
  • Scris de : Sugi pula cu mata sobolan nespalat
Las ca vedem noi luni, ca prea multe povesti pe site ul asta
  • 2014-9-25, 21:43
  • Scris de : Sory
Să ți-o sugă mămicuța ta măi jegule,Luni CFR CLUJ-n 3-0,HAI CFR CLUJ!!!!!!!!!!!!!!
  • 2014-9-24, 09:05
  • Scris de : mrsilk
Suporterii lui U nu prea demonstreaza ca-si merita buletinul de Cluj !Multi din ei fac declaratii sau se dau in spectacol numai din teribilism cum ca ar avea ceva cu ,,ungurii'!Astea sunt chestii rasuflate si nu ajuta pe nimeni la nimic, ba dimpotriva fac o imagine nu tocmai meritata pusa pe fata Clujui !
  • 2014-9-24, 08:40
  • Scris de : tibi
buna tuturor, in primul rand vreau sa mentionez faptul ca acest ziar online exagereaza cu acest titlu si instiga la violente(verbale sau chiar fizice)!!! ce este diabolic in a obliga suporterii echipei oaspete sa ocupe locul rezervat galeriei oaspete???oriunde in lume se procedeaza la fel,absolut la toate meciurile CFR-ului suporterii oaspetilor s-au asezat bine mersi in acel sector!!!este si normal ca conducatorii cfr-ului sa evite intamplarile de anul trecut cand s-a vandalizat mai multe bunuri proprii! si mai ales ca nici in ziua de astazi nu s-a recuperat pagubele!degeaba se agita suporterii lui U , eu de ex pot sa stau cu galeria cfr-ului in tribuna 1 sau 2 pe cluj arena?nu prea cred!voi ati lasa in casa voastra un vandal care distruge tot ce prinde si pe urma nu achita nimic si in plus mai te si ameninta cum ca oricum va intra next time la tine in casa ??? nu prea cred dragi ziaristi(simpatizanti al clubului U)!!! rusine sa va fie pt ca nu santeti echidistanti!
  • 2014-9-25, 00:27
  • Scris de : xxx
Serios. 3 chiuvete, 3 pisoare si 2 toalete sunt pagube nerecuperate? Pai numai cu biletele vandute la meciul cu pricina se dotau toate grupurile sanitare din asa-zisul stadion. Iar despre inscriptiile provocatoare lasate de "civilizatii" fani ai gazdelor pe peretii de la toalete nu isi aminteste nimeni?
  • 2014-9-24, 01:49
  • Scris de : bra
CE DOVADA MAI CLARA TREBUIE DECAT COMMENTURILE ACESTEA...PT CA MURESAN SA IA MASURI? U ARE SUPORTERI DE LIGA 4 si ECHIPA DE LIGA 2. PT VOI E MECIUL VIETII. Pt NOi E UN MECI CU O ECHIPA DIN ZONA RETROGRADARII.
  • 2014-9-24, 08:12
  • Scris de : MuIEVERSITATEA!!!
in tarc vi locul gonoaiele clujului!!! huligani bagabonzi boschetari chiriasi!!!
  • 2014-9-24, 07:52
  • Scris de : 'U'
@bra Acesat porc poate sa ia orice masura vrea el dar sa suporte consecintele dupa aia si sa nu zica ca uistii sunt huligani ,si anul trecut cand am mers in gruia am fost provocati si tinuti la poarta o ora in ploaie ca asa a vrut acest gunoi penal taran Iuliu.Daca biletele vor fii mai scumpe de 50 de lei va fii scandal mare si va garantam ca daca noi uistii nu intram nu intrati nici voi ceferistii si daca intrati sa vedem cum ajungeti acasa .
  • 2014-9-25, 19:51
  • Scris de : RAZBOINICUL TASTATURII
Io-te ma, ce declaratii au astia. Razboinici de tastatura. Iar cand prind pe unu il si auzi cu stai nu da! Prea putini sunt cei care se bat cu adevarat, numai uscati si castraveti aveti p-acolo vai de p* voastra. Intrati numai pe conturile de facebook celor ce au comentat daca vreti sa va c* pe voi de ras
  • 2014-9-24, 08:43
  • Scris de : tibi
ho ho stai relax omule..........galeria cfr-ului cat timp crezi ca a stat la intrarea pe cluyj arena?iti spun eu: 2ore plus ne-au descaltat si ne-au controlat ca pe niste teroristi!
  • 2014-9-24, 07:21
  • Scris de : gospodarul
Corect!!
  • 2014-9-23, 23:02
  • Scris de : Madalin
Venim peste voi jegosilor si va rupem capul acest porc Muresan crede ca ne poate oprii?Daca vor fii violente vor fii din cauza acestui nenorocit Iuliu Muresan sa suporte atunci consecintele acestui scandal ce va urma in oras in fata stadionul peste tot.
  • 2014-9-24, 04:23
  • Scris de : esti prost
mars ma de aici la casa de nebuni, ne cacam pe voi si pe echipa voastra de doi lei.
  • 2014-9-23, 22:43
  • Scris de : hiena
Scroafa de muresan distruge fotbalul din cluj,este incredibil cata nesimtire are jegul asta,ar trebui linsat,jupuit si aruncat la caini gunoiul ,nu degeaba sunt atat de urati sobolani astia....deja este prea mult ce se intamplacu derbyul nostru....rusine celor care permit asemenea treburi
  • 2014-9-24, 08:45
  • Scris de : tibi
tu ai mai lasa un vandal la tine in casa dupa ce tot el a distrus tot ce a prins in casa la tine? nu prea cred ca l-ai astepta cu bratele deshise:)
  • 2014-9-23, 22:28
  • Scris de : Rogerius Transilvanicus
Muresan, acest medic-criminal aflat in libertate, isi cere portia de batjocura. Individ grobian prin definitie si comportament, scroafa din deal, pune gaz pe focul ce arde mocnit.In inconstienta lui primitiva, porcul, caci despre el este vorba instiga prin masuri abuzive. Limitat fiind mental, nu constientizeaza ca aceste masuri se vor intoarce impotriva echipei anului rascoalei.Nu-i nimic. De va fi cazul, vom suporta cu stoicism tot terorismul franar, dat mare atentie! Mania studenteasca va creste, iar societatea clujeana va condamna pe omul la a carui picior ar trebui sa fie legata o bila, iar haina ar trebui sa fie-n dungi.
  • 2014-9-23, 22:14
  • Scris de : Remus
O măsură logică și de bun simț. Alo, știridesport! Ne e destul că avem un jegsepe și un gigisport? Tu care ai scris știrea (bănuiesc că un u-ist cam pătimaș) ai prefera să vezi sânge în tribune și în consecință depunctarea CFR-lui? Ținând cont de spiritul neo-u-ist, de la WC-ri sparte, la capete sparte nu e decât o chestie de metru sau secunde! Ăsta nu ar fi un plan chiar diabolic, u-ist de diabolic?
  • 2014-9-23, 20:54
  • Scris de : U
Hai sa cumparam bilete in peluza la frana daca ei vor razboi,,,,,sa aiba :)))))
  • 2014-9-24, 07:24
  • Scris de : daniel
Voi nu va cumparati bilete nici la meciurile de pe cluj arena.pt ce va intereseaza meciul asta.aveti mefie la meciuri sub iasi, chiajna sau tg mures.o rusine.
  • 2014-9-23, 21:16
  • Scris de : walter
da cine a zis ca in peluza se vand,acolo sunt numai abonati :))
  • 2014-9-23, 21:44
  • Scris de : U
Si cu Astra o fost de vanzare bilete cu 10 lei in pezula.......si nu dai 200 lei pe bilet :)))))))
  • 2014-9-23, 21:45
  • Scris de : U
Peluza am vrut sa scriu...... :)
  • 2014-9-23, 20:49
  • Scris de : popa
BRAVO ZIARIȘTI de CARTON.Iata cum reușiți sa invrajbiti și sa creați tensiune în jurul unui spectacol sportiv.Bravo voua.
  • 2014-9-23, 20:24
  • Scris de : vali
Mergem in peluza atunci !!! :)))
  • 2014-9-23, 19:53
  • Scris de : zuzu
Va tot agitati ca rahatul in oala, dar clubul vostru a platit pagubele de la Alba Iulia si Brasov? Pardon, nu stiti despre ce vorbim ca sunteti suporteri de cind va stiti de 3 luni.Frinari de doi lei!
  • 2014-9-24, 07:31
  • Scris de : toto
Mergi ma murdarule.tu nu ai fost in viata ta pe stadion.ai ajuns la un internet cafe si ai avut 2 fise sa scri ceva aici.cretinule u cluj are o medie de spectatori mai rea devat botosani sau galati.nu ai cu ce te lauda.cei din.gruia se prezinta meci de meci dublu la numar ca voi.in curand mergeti la matinal si atunci nu va mai stiti nici voi ca oricum.numai internetul va mai ajuta.
  • 2014-9-23, 20:03
  • Scris de : misu
Baa ,tu ai baut zuzu !!!???
  • 2014-9-23, 19:27
  • Scris de : Andrei
Oricum ne intalnim toti in Centru si mergem in colana spre Gruia cu bilete sau fara si va dam afara din stadion .Franari spurcati de pula sa ne luati!!
  • 2014-9-23, 19:36
  • Scris de : ducu
ia-ti pastilele si inapoi in salon.
  • 2014-9-23, 19:40
  • Scris de : Mircea 'U'
@ducu Sa vezi ce va asteapta luni mergem peste voi 3000-4000 de uisti si fara bilete va dam foc la stadion.
  • 2014-9-24, 07:33
  • Scris de : daniel
Voi nu sunteti 4000 cu tot cu neamurile de la tara. www.liga1.ro
  • 2014-9-23, 22:10
  • Scris de : bococi
Dai tu foc la cocioaba in care traiesti, sofer de troleu fara bac ce esti! Voi sunteti ca tziganii, sunteti tari cand va adunati, drogatilor. Da luni o sa se stearga la cur CFR-ul cu fotbalistii vostri amatori. Jucati fotbal de 50 ani degeaba...
  • 2014-9-23, 20:45
  • Scris de : val
Du te ba si da foc la ce ai construit tu.Vai de capul tău retard.
  • 2014-9-23, 20:02
  • Scris de : misu
Mai bine taci !!!!
  • 2014-9-23, 19:25
  • Scris de : misu
Mi se pare normal. Toate pagubele facute de vandali anul trecut au ramas neachitate. Astia nu merita 2 bani gauriti, in afara de injuraturi si scandal nu stiu nimic!Asta este viata lor !
  • 2014-9-24, 00:48
  • Scris de : sugi bilele bai Mishuu nume de cal
Baaa bot de cal cand venitit la noi va punem 10 milioane sa va veedem atunci ce va face porcul spinos ! Bag pul* in mata de civilizat bozgoroi...tupeu cu caru pe net mai ales tu bai nerusinat cu ,,doctorat" ! ia zi-mi ce studii ai ? In tribune nici nu va intelegeti un ungur un tigan un roman si plus gabori tiganoi si pirande cu fuste ! :)))))
  • 2014-9-24, 07:37
  • Scris de : daniel
Murdarule esti analfabet aurolac din groapa ca si fiecare scandalagiu u ist. Nu e un secret.inclusiv la tv vi se spune drogatii sai hulugani analfabeti.tu doar confirmi prin limbajul tau de tip groapa.
  • 2014-9-24, 13:02
  • Scris de : DANIEL ARE DOCTORAT :))))
Ma cac pe tine nesimtit fara margini ..sper ca intr-o buna zi sa te calce drogatii aia in picioare...cu clujeni ca si voi nu am alta alternativa pentru ca aveti un mare vid in cap ....CAPETE NEOXIGENATE ! TOTI SUNTETI NISTE INVITATI...MAI BINE 100 IN TRIBUNA CU BILET PLATIT DECAT 10000 CU INVITATII VIN DE PLICTISEALA ! AAA MURDARA-I MATA !
  • 2014-9-23, 19:24
  • Scris de : gogu
Numai 200? Cam ieftin ptr așa un derby.300 trebuie.Asa se recuperează din pagubele de anul trecut.
  • 2014-9-24, 00:51
  • Scris de : Acum 3 ani ???????
acum 3 ani cand ne-au pompat biletele 150 de lei pe ce baza le-au pus asa handicapat homosexual ce esti ? si ei aveau bilete la 1 leu .... mars !
  • 2014-9-23, 19:21
  • Scris de : val
Diabolica e lipsa de echidistanta jurnalistica.StirideU.ro
  • 2014-9-23, 19:18
  • Scris de : walter
da bani de bilet ai ???. daca nu ai iti dau eu inprumut :))
  • 2014-9-23, 19:50
  • Scris de : ac/dc
Nu vrei tu mai bine sa iei "inprumut" un abecedar? Sau si ala reprezinta o lectura prea grea pentru tine? Poate ceva cu poze...
  • 2014-9-23, 19:16
  • Scris de : walter
se joaca Muresan cu mintile voastre cum vrea :))
  • 2014-9-23, 21:07
  • Scris de : Luam in peluza si va futem in gura
O sa fie razboi la meciul asta. Plus ca spurcatii isi vand e.invitatiile pe o shaorma cu de toate. La asta nu se gandeste muresan sluga bozgorului.
  • 2014-9-24, 11:10
  • Scris de : 1u
Singurul razboi pe care il veti purta va fi cu jandarmeria si politia. Ii vai si amar de capul vostru. Mie chiar imi este mila de asemenea taraturi. Ca oameni nu se pot numi. Voi nu ati avut si nu veti avea niciodata spirit sportiv. Nu veti sti aprecia o competitie sportiva. Nici nu aveti cum. V-a adus raposatul la oras parintii de prin munti si acum faceti spectacol de prost gust din lipsa de educatie. Mie mi-ar fi rusine ca traiesc in Cluj. Este incredibil cu cine convietuim in acest oras "european". Dar de fapt care e problema, mergeti sa va aresteze autoritatile, daca atata va duce capul.
  • 2014-9-23, 19:14
  • Scris de : Tudor
Venim si va dam afar din propria voastra peluza!!! Si voi o sa stati in cusca!!!
  • 2014-9-23, 22:18
  • Scris de : Peluza Visinie
Nu-ti mai da filme.Pune-te sa dormi ca e tarziu si maine ai scoala.
  • 2014-9-23, 20:08
  • Scris de : Panzer
Acesti ”n”-isti sunt curajosi si de temuti numai la tastatura.. Sau daca-s beati 100%
  • 2014-9-23, 19:17
  • Scris de : ac/dc
La asta o sa se ajunga pana la urma :)) mai ales ca franele o sa isi vanda biletele primite gratuit pe o shaorma cu de toate :))
  • 2014-9-23, 19:17
  • Scris de : walter
te asteptam dragule :))
  • 2014-9-23, 18:42
  • Scris de : mda
200 de lei biletul?Pai toti 84 de la meciul cu Craiova trebuie sa adune bani ,sa cumpere un bilet.Asa macar o sa aiba reprezentant si ei la meci.Nesimtire curata sa ceri 200 de lei de la niste oameni fara servici,care abia isi pot plati drogurile si bautura.
  • 2014-9-24, 07:40
  • Scris de : daniel
284 :)
  • 2014-9-23, 19:13
  • Scris de : ac/dc
La 84 te-ai oprit cu numaratoarea ca ti-o dat eroare? :))
  • 2014-9-23, 19:17
  • Scris de : x
eu cred ca s-a oprit cu numaratoarea in momentul in care a vazut ca la CFR merg mai multi oameni decat la U (la un meci normal), dar tot Uistii se dau mari si tari ca CFR nu are suporteri
  • 2014-9-24, 10:00
  • Scris de : :)))
Tu cred ca visezi. Ai nevoie de un doctor urgent
  • 2014-9-23, 19:44
  • Scris de : ac/dc
vedem...nu mai e mult, aveti si voi un pic de rabdare :)
  • 2014-9-23, 18:36
  • Scris de : L
Diabolic?? Alt titlu mai meschin nu ati gasit???
  • 2014-9-23, 18:30
  • Scris de : 1u
Exact qm spuneam.. Nici acolo nu i-as lasa.